تفکر بسیجی راهکاری موثر برای خنثی کردن توطئه های دشمنان است – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرگزاری مهر ، همزمان با سالروز تاسیس سازمان بسیج مصطفین و هفته بسیج، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده است کل ارتش پیامی صادر کرد که در آن بسیج را برخاسته از نگاه همه جانبه و بصیرانه امام خمینی (ره) در تشکیل نهاد مقدس دانستند که خنثی سازی توطئه های دشمنان انقلاب اسلامی گواه روشنی بر عمق انقلاب است. این طرح و تصمیم

متن پیام به شرح زیر است:

کافی الله الرحمن الرحیم

یا آیه ٱلَّذینَ امانوا این تانسوروا خدا یانسورکوم تائیدیه قدم های من (محمد-7)

آه تو کسانی که ایمان آورده‌اند، اگر دین خدا را یاری کنید، او نیز شما را یاری می‌کند و پاهایتان را استوار می‌سازد.

تشکیل نهادی با فرهنگ مبارزه، ایثار و دفاع از ارزش ها و آرمان های اسلامی و دینی انقلاب اسلامی برگرفته از متن و بدنه مردم. در 14 دی 1358 بیانی از دوراندیشی و عمق تدبیر و تصمیم تاریخی امام راحل و عظیم الملشان (ره) بود که حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای آه تو (متوسط عالی) همچنین با راهنمایی و حمایت این نهاد مقدس مهر تاییدی بر شاکله و حیات پر از برکت این شجره نامه طیبه را زدند.

بسیج؛ این نهاد مردمی از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی با رهنمودها و تدابیر بصیرت افزاینده ائمه انقلاب خالصانه و تزلزل ناپذیر بوده است. صحنه های اهالی یاری، علم و فناوری، دفاع مقدس، سازندگی و سایر عرصه های پرافتخار حضور داشته اند و هر روز که از عمر پر برکت آن می گذرد، آثار وجودی آن بیشتر نمایان می شود.

امروز؛ بسیج مستضعفین شجره نامه این طیبه بود که پرورش آرمان گرایی و معرفت ملی و دینی را وارد میدان عمل کرد و با توجه به هجمه همه جانبه دشمنان، وجود این نهاد بیش از گذشته قداست و ارتقای روحیه و روحیه داشت. فکر بسیج با خنثی کردن توطئه دشمنان و اشرار نظام، کشور و ملت ایران احساس می شود.

این نهاد پرافتخار مملو از انسان های مومن، مخلص و متعهد با آرمان های والا و متعلق به همه اقشار جامعه است و امروز در شرایط حساس کنونی که نظام و ملت ایران در یک جنگ تلفیقی در سطح وسیع به سر می برند. تحریم های ظالمانه استکبار جهانی و سعی می کنند نوجوانان و جوانان را از انقلاب و مردم جدا کنند، تفکر بسیجی دارند. مسیر کار موثری برای خنثی کردن دسیسه های دشمنان است و به فضل الهی کشور عزیزمان و مردم ما با اقتدار نیروهای مسلح و وحدت و انسجام ملی از گزند کینه تازوان مصون خواهند ماند.

هفته بسیج در یاد و خاطره شهدا و ایثارگران را به کارکنان این نهاد مردمی و ملت بصیر و بصیر ایران اسلامی و فرماندهان بصیر، ولایتمدار و مردمی سپاه و بسیج تبریک و تهنیت عرض می نمایم. ارگانیسم مصطفی. گفت و موفقیت روزافزون بسیجیان غیور ایران اسلامی به رهبری فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) عالی) خداوند متعال.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی