بیل: ایران تیم خطرناکی است و برای شکست دادن به میدان می رویم/ به رکورد زدن فکر نمی کنم – جام جهانی 2022 قطر – اخبار ویژه تسنیم

جام جهانی قطر – به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم از قطر، گرت بیل در نشست خبری پیش از دیدار تیم های ملی فوتبال ولز و ایران در جام جهانی فوتبال جام جهانی 2022 قطر حضور یافت و در مورد اینکه فردا او با حضور در بازی با ایران و ثبت رکورد بیشترین برد در بازی ملی، گفت: به سوال مربوط به بازی ملی فکر نکردم و به آن فکر نمی کنم و به بازی فکر می کنم. ثبت بیشترین بازی ملی باعث افتخار من است. فکر می کنم مهم ترین چیز پیروزی است و به آن فکر می کنم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ولز درباره بازی با ایران و اگر مهدی طارمی بتواند به سطح فنی خود برسد، گفت: فکر می کنم بازی سختی مقابل ایران خواهیم داشت، ایران تیم خوبی است و به همین دلیل در جام جهانی حضور دارند. . فکر می کنم ایران مدافعان و مهاجمان خوبی دارد. کاری که ما انجام می‌دهیم تکیه بر توانایی‌های خودمان است. ایران بازیکنان خطرناکی دارد که سعی می کنیم آنها را مهار کنیم.

وی در پاسخ به اینکه گلزنی به آمریکا در جام جهانی کجای زندگی اش است، گفت: فکر می کنم یکی از لحظات بزرگ من همین بود. نمی دانم می توان روی آن تمرکز کرد یا نه. هفته خوبی برای تیم ما خواهد بود و همه به آن اعتقاد داریم. مهم نیست چه کسی گل می زند، برای ما مهم این است که چگونه بازی کنیم.

بیل با بیان اینکه فکر می کنم چقدر خوب مقابل ایران که اولین بازی خود را باخته بود، پیروز می شوند، گفت: فکر می کنم ایران نتیجه خوبی مقابل انگلیس کسب نکرد. در نیمه اول هم مقابل آمریکا خوب نبودیم، اما در ادامه بازی بهتر شدیم. بازیکنان ایران بازیکنان خطرناکی هستند و الان هم به دنبال پیروزی خواهند بود و طبیعتا برای بردن بازی تلاش خواهند کرد. بازی سختی است و امیدوارم با حداکثر توانایی خود بازی کنیم و به برنامه خود پایبند باشیم.

در مورد اینکه او و هم تیمی‌هایش چگونه می‌خواهند الهام‌بخش نسل بعدی ولز باشند، آیا او می‌خواهد معلمان به دانش‌آموزان اجازه دهند بازی را در ساعت 10 صبح تماشا کنند: بله، اگر معلم بودم این کار را می‌کردم. این یک لحظه تاریخی برای ولز و برای ما در جام جهانی است. برخی از مدارس، والدین و کودکان علاقه مند به تماشای بازی فوتبال کودکان هستند و بسیار مایلند که کودکان را به خانه ببرند یا در مدارس تماشا کنند. درس های تاریخی زیادی از این حادثه خلق می شود و همه از تماشای بازی لذت می برند. ما سعی می کنیم در صدر جدول گروه باشیم، شما می خواهید در مورد انگلیس چیزی بگویید، اما من ترجیح می دهم روی بازی با ایران تمرکز کنم.

بیل در مورد علاقه اش به گلف و اینکه آیا دلش برای گلف تنگ شده است گفت: «بله، شما به گلف اشاره کردید و مطمئنم که دارید شوخی می کنید. گلف را دوست دارم و فوتبال را هم دوست دارم. جای تعجب نیست که یک فرد به دو رشته علاقه مند باشد.

وی در مورد اینکه آیا احتمال صعود روی تفاضل گل را در نظر می گیرد، گفت: ایران می خواهد در جایگاه قوی تری قرار بگیرد. آیا بحث علیه گل مطرح شده است؟ بله این امکان وجود دارد که هر دو تیم بخواهند گل بزنند و در مسابقه پیروز شوند. مطمئنم بازی جذاب و سرگرم کننده ای خواهد بود. ایران تیم خوبی است و فردا تلاش می کنیم تا جایی که ممکن است گل بزنیم.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ولز درباره اینکه ولز تاکنون در گلزنی خوب نبوده و آیا تیمش در دیدارهای بعدی موفق به گلزنی خواهد شد؟ وی تصریح کرد: طبیعتا اگر بتوانیم گل های بیشتری به ثمر برسانیم برایمان خیلی بهتر می شود، به این راحتی هم نیست. شما باید خوب بازی کنید و مسابقه را با نتیجه خوب به پایان برسانید. گاهی اوقات تیم ها علاقه زیادی به گلزنی ندارند. امیدوارم فردا گل های زیادی بزنیم. ما نمی توانیم برد 6-2 انگلیس مقابل ایران را تماشا کنیم. اگر به این مشکل نگاه کنیم اشتباه می کنیم. مطمئنم بازی سخت، هیجان انگیز و سرگرم کننده ای خواهد بود.

کاپیتان تیم ملی ولز درباره تمرین در گرمای قطر گفت: با توجه به اولین بازی مان دیرتر تمرین کردیم چون شروع بازی با آمریکا هم دیرتر بود. هوا گرم است اما نه چندان گرم. ما برنامه داریم و تغذیه و مقدار آبی که میخوریم مشخص است. اگر برنامه را رعایت کنیم گرما و رطوبت را به درستی مدیریت می کنیم.

او درباره احساسش نسبت به بازی 90 دقیقه ای که بعد از مدت ها مقابل آمریکا انجام داد، گفت: کمی طول کشید تا پاهایم را مقابل آمریکا حس کنم. ما حرفه ای هستیم و تمام تلاش خود را می کنیم تا به حالت عادی برگردیم و حتی 120 دقیقه بازی کنیم. همه اعضای تیم ما برای بازی بعدی آماده هستند، استراحت لازم را داشته اند و باید بگویم که ما قبلا اینگونه بازی کرده ایم. اگرچه ممکن است ایده آل عمل نکرده باشیم.

بیل گفت: “جو بازیکن بزرگی است اما اعتباری را که لایقش است را دریافت نمی کند.” او برای ما یک انتخاب است و در گروهی هستیم که امیدواریم به ما کمک کند. اگر از ابتدا بازی کند، مطمئنا بهترین بازی را در زمین نشان خواهد داد. فکر می کنم او بارها نشان داده که چه نقشی در تیم دارد.

انتهای پیام/