بازی با انگلیس فوتبال نبود/ جام جهانی برای ما از ولز آغاز می شود – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، تیم های ملی فوتبال ایران و ولز از ساعت 13 و 30 دقیقه فردا جمعه در جام جهانی حضور خواهند داشت. 2022 قطر مقابل هم قرار خواهد گرفت.

مهدی طارمی، مهاجم ایرانی امروز به همراه کارلوس کی روش در نشست خبری این دیدار حاضر شد. طارمی ابتدا گفت: مقابل تیمی پرتلاش بازی می کنیم. هر دو تیم ممکن است آینده برنده بازی آنها برای نتیجه تلاش می کنند.

طارمی در مورد هواداران ایرانی که برای تشویق او و تیم ملی به اینجا می آیند و همچنین اعتراض برخی از هواداران در ایران، گفت: متاسفانه هر چه می گویم تاثیری ندارد زیرا برخی از دوستان هر طور شده نظر خودشان را می دهند. من می گویم.” من در فضای سیاسی صحبت نمی کنم. من نمی خواهم در مورد این مسائل صحبت کنم و عذرخواهی من را بپذیرید.

مهاجم تیم ملی درباره شکست سنگین مقابل انگلیس در بازی اول گفت: بازی اول مقابل انگلیس اصلا فوتبالی نبود. به دلیل مشکلات زیادی که وجود داشت، شرایط اصلاً اسپرت نبود. جام جهانی برای بازی ما ولز حرکت ها ما در کنار مردم خود هستیم و می خواهیم آنها را خوشحال کنیم. بهترین عملکرد در برابر ولز و ما آمریکا را خواهیم داشت.

طارمی در پاسخ به اینکه آیا ملی پوشان ایران به دلیل نخواندن سرود جمهوری اسلامی مورد توبیخ قرار گرفته اند و نگران عواقب آن نیستند؟ گفت: اول توضیح دادم که نمی خواهم صحبت کنم. باید بگویم که تحت فشار نیستیم و آمدیم فوتبال بازی کنیم. نه تنها ما، بلکه همه بازیکنان دنیا که در قطر هستند برای فوتبال به اینجا آمده اند. شما کار خود را به عنوان یک خبرنگار انجام می دهید، اما من فکر می کنم خبرنگاران فوتبال می توانند اینجا باشند و لذت ببرند. نه تنها من، بلکه هزاران نفر مثل من نمی توانند چیزی را تغییر دهند.