گرت بیل: ایران تیم خطرناکی است/به دنبال پیروزی هستیم – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر در قطر، تیم های ملی فوتبال ایران و ولز از ساعت 13:30 فردا جمعه در چارچوب رقابت های جام جهانی 2022 قطر مقابل هم قرار خواهد گرفت.

گرت کاپیتان بیل ولز او امروز در نشست خبری پیش از این بازی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

صورتحساب درباره رکوردشکنی خاکستر او با تیم ولز درباره موضوع کاپیتانی و رکورد صحبت کرد پارگی من اینطور فکر نمی کنم. من فقط به بازی فکر می کنم، این رویداد انفرادی برای من مهم است، اما مهمترین چیز این است که فردا بتوانیم پلوتون را ببریم.

کاپیتان ولز وی تاکید کرد: فکر می کنم بازی مهم و سختی مقابل ایران خواهیم داشت. آنها مدافعان و مهاجمان بسیار خوبی دارند. ایران بازیکنان خطرناکی دارد. ما سعی می کنیم جلوی آنها را بگیریم.

صورتحساب درباره بازی برای ولز و عملکرد مقابل آمریکا گفت: این مسئله بزرگی است که در بازی فردا رخ خواهد داد.

کاپیتان تیم ملی ولز وی در خصوص برخی محدودیت ها و ممنوعیت بستن بازوبند وان لاو گفت: از این موضوع ناراحتیم اما از مردم حمایت می کنیم. ما می خواهیم یک وجدان اجتماعی ایجاد کنیم. فکر می‌کنم اگر تیم ما کار دیگری غیر از فوتبال انجام دهد مورد انتقاد قرار می‌گیریم، چرا اینطور رفتار کردی.

صورتحساب وی در مورد بازیکنان تیم ملی ایران که در بازی با انگلیس سرود نخواندند، گفت: نمی دانم چون چیزی نیست. نه میدانم. من اینجا آمده ام فقط فوتبال بازی کنم.

مهاجم تیم ملی ولز وی بر شانس پیروزی این تیم تاکید کرد: ایران مقابل انگلیس نتیجه خوبی نگرفت اما شرایط همیشه در حال تغییر است. فوتبال عملکرد عجیبی دارد و همه چیز می تواند تغییر کند، ما در نیمه اول هم مقابل آمریکا خوب نبودیم. بازیکنان تیم ملی ایران خطرناک هستند و امیدوارم فردا برنده شویم.