جام جهانی قطر کره جنوبی از اروگوئه یک امتیاز گرفت

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، تیم های ملی فوتبال اروگوئه و کره جنوبی در اولین بازی گروه H خود از ساعت 16:30 امروز (پنجشنبه – به وقت تهران) در ورزشگاه آموزش سیتی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید. . یکی از جدی ترین موقعیت های این دیدار را فدریکو والورده هافبک اروگوئه ای خلق کرد که ضربه چالشی او در دقیقه 89 به تیر دروازه کره ای ها برخورد کرد و به بیرون رفت. کره جنوبی هم در این بازی موقعیت هایی داشت اما در نهایت هر دو تیم در اولین بازی خود به تقسیم امتیازات رضایت دادند.

دیگو فورلان مهاجم سابق تیم ملی اروگوئه و پارک جائه سونگ ستاره سابق تیم ملی فوتبال کره جنوبی که زمانی در منچستریونایتد با هم بازی می کردند مهمانان ویژه این دیدار بودند. قضاوت این دیدار بر عهده کلمان تورپن داور معروف فرانسوی است. در وقت های تلف شده داور به پائولو بنتو، سرمربی کره جنوبی کارت زرد نشان داد و او به شدت به عملکرد او اعتراض کرد.

بدین ترتیب پس از عربستان و ژاپن که این مسابقات را با پیروزی آغاز کردند، کره جنوبی سومین تیم آسیایی شد که جام بیست و دوم را با امتیاز آغاز کرد. تیم های قطر، ایران و استرالیا نیز مانند سایر نمایندگان آسیا در اولین دیدار خود شکست خوردند.

شاگردان دیگو آلونسو در بازی بعدی خود در تاریخ 7 آذر به مصاف پرتغال خواهند رفت. شاگردان پائولو بنتو در همین روز در کره جنوبی با غنا دیدار خواهند کرد.

در همین گروه از ساعت 19:30 تیم های پرتغال و غنا به مصاف هم می روند.

انتهای پیام/