اظهارات سرمربی ولز درباره ایران / گرت بیل کاملا آماده بازی است – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر در قطر، تیم های ملی فوتبال ایران و ولز از ساعت 13:30 فردا جمعه در چارچوب رقابت های جام جهانی 2022 قطر مقابل هم قرار خواهد گرفت.

سرقت پیج” مربی ولز او امروز در نشست خبری پیش از این بازی حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

پیج در مورد آب و هوا آلن و شانس او ​​برای بازی با ایران گفت: او تست های فنی خود را خیلی خوب پشت سر گذاشت و می توانیم خبرهای خوبی از آمادگی او داشته باشیم. خاکستر استفاده کنید

سرمربی تیم ملی فوتبال ولز به امید هواداران تیم ملی ایران که با پیروزی شکست 6-2 مقابل انگلیس را محو کنند ولز وی تاکید کرد: موافقم. شاید ایران به خاطر این شکست ناامید شده است ولی آنها می خواهند برگردند و البته ما انگلیس را می شناسیم. ایران می تواند ترکیب خود را تغییر دهد. آنها به خاطر انگلیس ترکیب خود را تغییر دادند و باید ببینیم از چه ترکیبی استفاده می کنند.

سرمربی تیم ملی ولز درباره اقدامات بازیکنان آلمان در اعتراض به آزادی بیان در جام جهانی فیفا و اینکه آیا بازیکنان آنها هم همینطور گذاشته شبیه هم هستند؟ او گفت نه. کمپین های آتی داریم ما اینجا هستیم تا فوتبال بازی کنیم و شاید آلمان هم بخواهد از همین پیام استفاده کند.

پیج در مورد شانس گرت بیل برای بازی با ایران توضیح داد: بازی مقابل آمریکا یکی از بهترین بازی های او نبود ولی صورتحساب او یکی از بازیکنانی است که می تواند در شرایط سخت بازی کند. یک پنالتی هم زد. ما باید به او اعتبار زیادی بدهیم.

او پرسید که آیا صورتحساب برای انجام سه بازی در هشت روز آماده هستید؟ گفت: کاملا آماده است و می تواند بازی کند. بیل یک حرفه ای است و از زمانی که مقابل آمریکا بازی کردیم استراحت کرده است.

مربی ولز در مورد آب و هوا الن وی برای رسیدن به شرایط مناسب گفت: تیم ملی ما با او کار خوبی انجام داده و جو وضعیت خوبی دارد. ما نگران او بودیم و برخی از جراحاتش نگران کننده بود. هفته گذشته وضعیت این بازیکن را زیر نظر داشتیم و فکر می کنم او می تواند بازی کند. آلن او می خواست مقابل آمریکا بازی کند ولی من مخالفت کردم. فکر می کردم مشکلات طولانی مدت ایجاد کند.

وی در مورد هدف تیمش برای بازی با ایران و احتمال تغییر ترکیب این تیم گفت: آماده بازی در جام جهانی هستیم و همچنان پلان B داریم. برای بازی فردا برنامه داریم و می دانیم چطور باید انجام دهیم. بازی. امیدوارم فردا این برنامه اجرا شود.

پیج وی در پاسخ به این سوال که کی فکر می کند صعود تیمشان به مرحله بعد به دلیل تفاضل گل باشد؟ وی گفت: اول از همه به دنبال برد هستیم و ممکن است این موضوع با تفاضل گل به صعود منجر شود. ما در مرحله مقدماتی جام جهانی این مشکل را داشتیم. ممکن است با همین وضعیت مواجه شویم. ما به این فکر می کنیم که فردا چگونه به کار خود ادامه دهیم.