چرا «مسابقه محله» ادامه پیدا نکرد؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بیش از شش ماه از ابتدای سال 1401 می گذرد و بودجه تلویزیون و رادیو برای امسال 5289 میلیارد و 237 میلیون تومان است که 270 میلیارد تومان آن به کل منابع عمومی اختصاص یافت. سازمان.

علت این مشکل را از مسعود روشن پژوه که دیگر برنامه «مصابه محله» را ادامه نمی دهد جویا شدیم که این مجری مشکل را بودجه نامید و گفت: بودجه مبلغ زیادی است و نهادها باید خودشان توضیح دهند و که هنوز نمی دانیم درآمد تلویزیون چقدر است.” . در سال 2018 می خواستیم «مسابقه محله» انجام دهیم و هزینه اجرای هر برنامه را 2 تا 2.5 میلیون تومان اعلام کردیم، در همان زمان گفتند بودجه ای برای اجرای این برنامه نداریم. آیا می توان برنامه ای ارزان تر از این ساخت؟ برنامه ای است که نوعی برند است. البته تعداد شبکه های تلویزیونی آنقدر زیاد است که بخش زیادی از بودجه به آن اختصاص می یابد».

وی در پایان گفت: نکته ماجرا این است که تلویزیون باید چهار چوب تعریف کند تا بتواند مردم را سرگرم کند و فقط با ساختن کبریت این کار را انجام ندهد، آن مسابقاتی که کیفیت قدیمی را ندارند، آنها هم نمی تواند مردم را برای جذب یک طبقه خاص جذب کند.

متن کامل این گفت و گو را در خبرآنلاین بخوانید.

55245