هفت بازیکن آزاد ملی پوش قرارداد بستند/ حسن یزدانی بدون تیم! – خبرگزاری مهر امور روز ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت های آزاد لیگ کشتی فرنگی باشگاه های کشور از یکم مهرماه آغاز می شود که تیم پتروپالاش در گروه الف در دو دیدار خانگی و خارج از خانه به مصاف تیم نیروی زمینی ارتش می رود.

این در حالی است که بازار نقل و انتقالات لیگ برتر کشتی آزاد در حال حاضر داغ است و کشتی گیران و مربیان در حال امضای قرارداد با تیم های خود هستند. در این بین تکلیف 7 ملی پوش آزادکار کشورمان که به تازگی در مسابقات جهانی حضور داشتند مشخص شد و توانستند رسما به جمع تیم های مورد نظر بپیوندند.

طبق تقویم اعلام شده از سوی سازمان لیگ، لیگ برتر کشتی آزاد از اواخر ماه جاری با حضور 8 تیم و در دو گروه سه تیم بلیش تاکستان، هوتن قائم شهر و صنایع مازندران به دلیل برگزاری مسابقات برگزار می شود. به سرمایه گذاری های مالی مطلوب و توانایی جذب بازیگران داخلی.

در مجموع از 10 فریلنسر اعزامی به مسابقات جهانی امیرمحمد یزدانی، محمد نخودی و کامران قاسم پور با تیم هوتن قرارداد بستند و رحمان عموزاد به عنوان قهرمان جهان با تیم صنایع مازندران به توافق رسمی رسید. .

امیرحسین زارع، یونس امامی و علیرضا سرلک نیز به عنوان ملی پوشان کشتی کشورمان با پتروپالایش تاکستان قرارداد امضا کرده اند.

حالا با توجه به ماموریت این آزادکاران سه بازیکن ملی پوش از لیگ برتر خوب کنار گذاشته شده اند که باید منتظر نتیجه مذاکرات تیم ها با آنها باشیم. بر این اساس رضا اطری، حسن یزدانی و محمدحسین محمدیان همچنان در شرایط نامشخصی به سر می برند و باید دید این نفرات امسال چه برنامه ای برای حضور در لیگ برتر در سر دارند.