ترکیب تیم های ملی تکواندو مردان و زنان ایران مشخص شد – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر، این دور از مسابقات با حضور 163 تکواندوکار روز جمعه 15 مهرماه در سالن «نهاد نوفل» بیروت برگزار می شود. تیم ملی ایران که به مسابقات جایزه بزرگ منچستر و سپس مسابقات جهانی مکزیک سفر می کند، در دو بخش بانوان و آقایان این رقابت ها حضور دارد.

سعیده نصیری و غزل سلطانی (سمنان)، مریم رضانژاد (مازندران)، مبینا نعمت زاده (تهران)، زهرا شیدایی (مازندران)، نرگس میرنوراللهی، زینب اسماعیلی و فاطمه شفیع پور در بخش زنان، مهدی حاجی موسایی، مهدی عابدینی، علی نجفی (البرز)، آرمین هادی پور (گیلان)، فرزان عاشورزاده و ابوالفضل عباسی (مازندران)، رضا کلهر (تهران)، امیرمحمد بخشی، میرهاشیم حسینی (آذربایجان شرقی)، سجاد مردانی و محمدحسین یزدانی (اصفهان)، مهران بخشدار. (قزوین) تکواندوکاران در این مسابقات حضور دارند.

تیم ملی تکواندو در گروه بانوان این رویداد را ندا زارع هدایت می کند و مهروز ساعی به عنوان مربی او را همراهی می کند. در گروه مردان بیژن مقانلو به عنوان سرمربی و مسعود حاجی زواره به عنوان سرمربی تیم خواهند بود. همچنین علی سپهری رئیس هیئت تکواندو استان زنجان به عنوان سرپرست و الهام رحیمی سرپرست تیم را همراهی می کنند.