نخبگان استان مرکزی امید آفرینی را در بین مردم نهادینه کنند – مرکز خبر – اخبار استان های تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم Arrack سردار محسن کریمی عصر امروز در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مرکزی با حضور فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی استان با تاکید بر اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی حافظ قرآن، اسلام، ولایت و مکتب است. انقلاب اسلامی و خدمتگزار ملت ایران و مجاهد ارزش های اسلامی و حافظ منافع مردم است، گفت: پاسداران انقلاب با اتکا به مکتب عاشورا به نتایج باشکوه و حماسه های ماندگار دست یافته اند. در عرصه های حکومت داری، انقلابی گری، مقاومت، پایداری، مبارزه با ظالمان و مفسدان و خدمت صادقانه به مردم.

وی با تاکید بر اینکه دشمنان از ایران قدرتمند به شدت هراس دارند، افزود: منطق انقلاب اسلامی قوی شدن در همه ابعاد است و سپاه با تلاش و با استفاده از توانمندی های خود منطق قدرتمند شدن در عرصه ها و عرصه های مختلف را دنبال می کند. . زیرا زندگی آبرومندانه، عزت و پیشرفت کشور در گرو قدرتمند شدن در همه ابعاد است و برای تحقق تمدن اسلامی نیازمند تحقق ایران قدرتمند هستیم.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه سپاه با نقش آفرینی موثر و تلاش فراوان پرچم جان حسینی و استکبارستیزی را در سراسر جهان به اهتزاز درآورد، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پشتیبان واقعی است. از مستضعفان و فاقدان، حامی واقعی مستضعفان در سراسر جهان و از دشمن. کفر و ظلم است و سپاه خادم و خدمتگزار ملت ایران است و آرزوی بزرگ سپاه پاسداران شهادت در راه تحقق آرمان های انقلاب اسلامی و راه خدمت به مردم اسلام است. ایران.

کریمی با بیان اینکه علیرغم همه توطئه های چند سال گذشته ایران اسلامی و انقلابی در اوج اقتدار و سربلندی قرار دارد، گفت: دشمن در همه عرصه ها اعم از نظامی، فرهنگی و حتی اقتصادی شکست خورده است و به فضل الهی. خداوند در میدان جنگ با جهاد تبیین و هوشیاری ملت ایران و جوانان دچار شکست سنگینی خواهد شد، لذا قوی شدن در همه ابعاد به معنای لنگر انداختن دشمن در همه ابعاد است.

وی با بیان اینکه ماهیت جبهه باطل دشمنی است، ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی به دلیل اینکه طاقت دیدن پیشرفت و قدرت روزافزون ملت را در ابعاد مختلف ندارند، همواره علیه ملت توطئه می کنند. پس اسلام باید جبهه مستقیم خود را در همه ابعاد تشکیل دهد، قوی و مستقل باشد تا از توطئه دشمنان در امان باشد و نیش دشمنان وارد کشور ما نشود.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: رمز موفقیت ملت ایران در چهل و سه انقلاب ایمان به خدا، عمل صالح، ولایتمداری و اندیشه انقلابی و جهادی و مسیر پیشرفت و حرکت است. انقلاب به قله های بلند توکل بر خداست و ولایت مطیع برپا شده است.

کریمی صیانت از حرکت تحول آفرین انقلاب اسلامی و حرکت شتابان کشور به سوی پیشرفت، حفظ و تقویت امید مردم و جوانان را ضروری دانست و گفت: ترسیم آینده درخشان انقلاب و ایجاد امید در بین مردم مردم باید توسط نخبگان کشور نهادینه شوند و نباید اجازه دهیم دشمن امید مردم باعث آسیب و آسیب به امید مردم شود.

حمت محمدی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان مرکزی نیز در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان مرکزی با حضور فرماندهان ارشد نظامی و نیروهای انتظامی استان با اشاره به استفاده از جهاد برای تبیین خود در برابر توطئه های دشمنان: دشمنان در حوادث اخیر با استفاده از فضای مجازی در کشور ناآرامی و ناامنی ایجاد کردند و اقدام کردند تا جوانان ما به نیروهای مسلح بپیوندند، در این راستا ضروری است. از جهاد برای تبیین توطئه ها و فتنه های دشمنان علیه جوانان استفاده کنند، هر چند ملت ایران همیشه هوشیار و آگاه هستند و با حضور خود در میدان و دفاع از کشور، نقشه های دشمن را خنثی می کنند.

وی با بیان اینکه امروز به برکت تفکر انقلابی حاکم در نیروهای مسلح شاهد کارآمدی، اقتدار و آمادگی روزافزون نیروهای مسلح هستیم، افزود: نیروهای مسلح با روحیه جهادی، مجاهدت، نشاط و رشد به دفاع از ارزش‌های اسلامی و انقلابی و خدمت به مردم نعمت بزرگی است.» باید قدردان وجودشان باشیم.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان مرکزی ضمن قدردانی از زحمات نیروهای مسلح در حوادث و اغتشاشات اخیر گفت: هوشیاری نیروهای مسلح در مقابل توطئه های دشمنان و تلاش همه جانبه هم افزایی و اتحاد باعث شده تا شاهد مشکلات کمتری در استان باشیم.

محمدی با بیان اینکه حرکت مجاهدانه و مستحکم نیروهای مسلح در مرحله دوم برای رسیدن به اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی با سرعت بیشتری نسبت به گذشته ادامه دارد، گفت: نیروهای مسلح تحت حاکمیت قانون برای مبارزه قاطع و مجاهدانه هستند. در برابر همه ناامنی، هرج و مرج، فساد و هرج و مرج در جامعه پیشگام است و این روند قدرتمندتر و باشکوه تر هنوز ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: بهترین حافظان اقتدار و امنیت کشور و مصالح مردم، نیروهای مسلح هستند و وجود انگیزه و اراده دینی و انقلابی همواره آنان را بر آن داشته است که حرکت خود را در جهت پیشرفت و پیشرفت تسریع بخشند. تحقق آرمان ها و اهدافی که همواره باید تقویت شوند.

انتهای پیام/711/ن