اغتشاشگران به جنسیت زنان توهین کردند/انتقاد در فضایی آرام صورت گیرد

محمد بابایی یکی از فعالان رسانه ای امروز در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام، اظهار داشت: در شرایطی که نظام جمهوری اسلامی ایران در سراسر جهان طنین انداز می شد و روز به روز شکوهمندتر می شد، دشمن هراس داشت. پس از سرنگونی او، همه تلاش کردند تا بتوانند آن را انجام دهند. سیستم قدرتمند را پاک کنید، از 8 سال جنگ تا ترور، شورش، تحریم ظالمانه، اقدامات مسلحانه، او همه کارها را انجام داد، اما نتوانست یک لحظه به این سیستم آسیب برساند.

این فعال رسانه ای با اشاره به اتفاقات اخیر گفت: عده ای بدون اطلاع و اطلاع دقیق از مرگ مهسا امینی برای حمایت از خون مهسا امینی آمدند اما جنایت کردند و مردم بی گناه را به شهادت رساندند. آنها اماکن عمومی را که حق همه است تخریب کردند و به جنسیت شخصی که از آنها حمایت می کردند احترام نمی گذاشتند. به خیابان ها ریختند و علیه جمهوری اسلامی مشکل درست کردند. این کار غیر انسانی را هم انتقادی خواندند.

بابایی ضمن اشاره به عدم آگاهی و بی بصیرت برخی سلبریتی ها گفت: برخی از آنها دست به دعوا زدند و آتش را داغتر کردند، افرادی که در این وطن بزرگ شده اند و تمام امتیازات و اعتبار ریشه را به دست آورده اند. آنها همین نظام را دارند، حالا به کشور و مردم خود خیانت کرده اند.

این فعال رسانه ای استان ادامه داد و گفت: جمهوری اسلامی بید نیست که در بادها می لرزد، خون هزاران جوان غیور برای این نظام ریخته شده است، این نظام مردمی همچنان روی صحنه است. آنها از رهبر و کشورشان حمایت می کنند، این بصیرت را به تمام دنیا نشان داده اند.

بابایی با اشاره به اینکه در همه جوامع جهانی و بین المللی نقاط ضعفی وجود دارد، گفت: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری باید نقاط ضعف را با گفت وگو برطرف کنیم نه با اغتشاش: نقد مایه رشد است و شرکت ما از بررسی های صحیح استقبال می کند.

وی در پایان این گفت‌وگو با اشاره به حضور مستمر مردم ایران در تمام صحنه‌ها گفت: مردم همیشه در صحنه ایران بصیرت خود را در همه صحنه‌ها نشان دادید. به عهد خود با امام راحل و مقام معظم رهبری وفادار باشیم و سعی کنیم خون هزاران کفن صورتی را پایمال نکنیم.

انتهای پیام
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید