افتتاح 203 کارآموز حقوقی در استان آذربایجان غربی – اخبار آذربایجان غربی – اخبار استان های تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم ارومیه در این مراسم رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی در سخنانی با اشاره به اهمیت کار وکلا گفت: اولویت کار وکلا و قضات باید گسترش عدالت در جامعه باشد و تمام تلاش و کوشش دو گروه اخیر باید بر این اصل بنا شوند.

ناصر عتباتی با تاکید بر اینکه نباید خاک بر چهره عدالت باشد، گفت: وکلا به عنوان سربازان عدالت در جامعه شناخته می شوند و باید با تمام توان در این راستا تلاش کنند. ما نباید رسالت انسانی را فراموش کنیم و در همه شرایط و در هر شرایطی به این رسالت پایبند باشیم.

رئیس دیوان عالی آذربایجان غربی گفت: فعالیت وکلا و قضات به عنوان دو بال عدالت باید اقدامات دیگری را پوشش دهد و از این نظر اهمیت فعالیت در حوزه قضایی و حقوقی بسیار بالاست.

وی در پایان بر لزوم افزایش اطلاعات حقوقی مردم در زمینه‌های مختلف تاکید کرد و اظهار داشت: این موضوع برای جامعه بسیار مهم است که مردم در همه زمینه‌ها اطلاعات داشته باشند، زیرا در این صورت آمار جرائم و تخلفات کاهش می‌یابد.

در ابتدای این برنامه سبحان نجفکلیان رئیس کانون وکلای دادگستری آذربایجان غربی با اشاره به پذیرش 203 کارآموز وکالت در آزمون 1400 به بررسی فعالیت در حوزه مطالبه حقوق مستضعفان پرداخت. و همچنین رسیدگی به پرونده ها با عدالت به عنوان یک موضوع مهم حقوقی.

آذربایجان غربی،

آذربایجان غربی،

آذربایجان غربی،

انتهای پیام