نتیجه نهایی فتنه، نابودی منافقین است

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه امروز همزمان با شهادت امام حسن عسگری(ع) با حضور در جمع بانوان مهدوی، اقدام برخی هنجارشکنان را محکوم کرد. وی در روزهای اخیر با تاکید بر نقش موثر و مهم زنان در طول تاریخ انقلاب اسلامی گفت: زنان ما امروز نیز مانند گذشته در برابر هجمه به حجاب و هویت زنان مسلمان حماسه می آفرینند و باید خداوند را شاکر باشیم. این نعمت

وی ادامه داد: شما زنان مهدوی ثابت کردید که نه تنها شعار دین را می گویید بلکه به آن عمل می کنید. اگر در برابر دین ما بایستید، ما نیز در مقابل دنیای شما ایستادگی خواهیم کرد.

حاجی صادقی افزود: این استکبار است که بدانیم این ملت صبور است و دست بالا را دارد چرا که خودت به میدان نیامدی و بچه های ما را فریب ندادی، اگر جسارت داری خودت در میدان بیایی و غیرت دینی را ببین. از مردم.”

نماینده ولی فقیه در سپاه افزود: اگر عنایت و دلسوزی برای جوانانی که شما را فریب دادند نبود، در اقیانوس عظیم انقلابیون نابود می شدید.

وی خطاب به زنان مدافع انقلاب گفت: انقلاب شما در حال پیشرفت است و چون زنده است دشمن دارد اگر زنده نبود دشمنی نداشت. اگر از انقلاب ما که کم کم آنها را می کشد احساس خطر نمی کردند، در مقابل آن مقاومت نمی کردند. این قانون خداست که همیشه یک پیشانی دروغین جلوی پیشانی راست باشد.

صادقی افزود: به همین دلیل مردم به این صحنه ها فرافکنی می شوند و یکی از بزرگترین توصیه ها به زن و مرد داشتن روحیه جهادی در همه حال است. «جهاد» برای همه مشترک است، اما نمونه آن در طول تاریخ تغییر می کند. جهاد زمانی جبهه های دفاع مقدس بود و دشمن به خاک کشور حمله می کرد اما روزی حمله دشمن نوعی فتنه است.

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به جهاد امروز کشور گفت: این تحریفی است که با یک عملیات نرم و بی صدا حمله می کند و جهاد سخت تری در مقابل آن لازم است. در مقابل جنگ فتنه، زنان ما با الگو گرفتن از حضرت زهرا (س) و حضرت زینب (س) در خط مقدم هستند.

وی با بیان اینکه مصداق بزرگ جهاد تبیینی حضرت زهرا علیهاالسلام است، افزود: اولین الگوی جهاد تبیینی که با تحریفات مخالفت می کرد، حضرت فاطمه علیها السلام بود. حضرت زینب علیهاالسلام بود که مرحله دوم کربلا را رقم زد و خون حسین علیه السلام را نگه داشت.

حاجی صادقی با اشاره به اینکه امروز برای تبیین شما بانوان روز جهاد است، گفت: امام خمینی (ره) زمانی فرمودند که این زنان پیشوای ما هستند اما ما سخنان این امام را نفهمیدیم چون نمی دانستیم آن روز یک روز است. وقتی زنان مؤمن ما به فتنه قیام می‌کردند و کمر دشمن را می‌شکستند، می‌آمد.

نماینده ولی فقیه در سپاه، نتیجه نهایی فتنه را نابودی منافقین دانست و گفت: نگران فتنه آخرالزمان نباشید، در پرتو این فتنه است که حجاب ها برداشته می شود. ; در این مواقع، بسیاری از مدعیان انقلابی گری و دینداری، چهره خود را آشکار کرده و نشان داده اند که نه تنها با ملت، بلکه با استکبار همسو هستند.

وی گفت: در این فتنه با یک گروه فتنه گر مواجه نیستیم، اما دشمن اصلی فراموش نمی شود; آمریکا و اسرائیل کسانی هستند که همیشه در مقابل انقلاب هر کاری از دستشان بر بیاید انجام داده اند و مدیران این فتنه هستند.
حاجی صادقی خاطرنشان کرد: گروه دوم عاملان این فتنه افراد منفعل و سکولار هستند که هنوز آمریکا را خدا می پندارند و بعد از چهل سال هنوز باید به عده ای بگوییم که باور کنید ما سال ها آمریکا و اسرائیل را زیر پا گذاشتیم. و انقلابی رخ داد.به افراد دیگر بپیوندید.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دسته سومی در این فتنه وجود دارد که ما برای آنها متاسفیم و آن فرزندان ما هستند. دختر و پسر ما چشمانشان را باز کنند ببینند چه کسانی از شور و شوق آنها سوء استفاده می کنند، خودشان وارد میدان نمی شوند و آنها را به میدان نمی فرستند.

وی افزود: امیرالمومنان(ع) فرمودند با فتنه گران برخورد قاطع کنید، ما هم از مسئولان می خواهیم که به فتنه گران رحم نکنند بلکه با جوانان ما به نرمی برخورد کنند چرا که روایت فتنه گران از جوانان و نوجوانان ما جدا شده است. این بچه های ما هستند که فتنه با آنها بدرفتاری می کند، شما فریاد بزنید فتنه گر اصلی.

حاجی صادقی گفت: در سایه تلاش جوانان و رهبران جدیدی که داریم، این انقلاب در حال قوی‌تر شدن است و در آینده بسیاری از مشکلات که میراث منفعل‌های غرب است، حل خواهد شد، اما آمریکا نمی کند. خواهان حل مشکلات است و سعی می کند جوانان را به مشکلات دیگر مشغول کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خطاب به جوانان و دانشجویان گفت: این دشمن است که از شما می خواهد شادابی و خلاقیت را کنار بگذارید تا از آنها اطاعت کنید، دشمن می خواهد جلوی پیشرفت ما را بگیرد، اما این فکر اشتباه است.

وی با بیان اینکه باید به این سمت برویم تا دنیا را برای ظهور امام زمان (عج) آماده کنیم، افزود: با قدرت و نشاط بدون کوچکترین احساس ضعف به ندای قرآن گوش فرا دهیم که می فرماید. نگران نباش، بلند شو چون خدا را داری. ; کسی که خدا را دارد عظمت زن را می داند زیرا او با اعتقاداتش سنگرهای علم و موفقیت را دنبال می کند.

حاجی صادقی خاطرنشان کرد: بدانید که آینده درخشانی در عرصه های مختلف پیش رو خواهیم داشت و با هم جشن نابودی فتنه گران را خواهیم گرفت.

به گزارش فارس، در این مراسم همچنین بیانیه ای قرائت شد که جمعی از بانوان مهدوی در محکومیت برخی هنجارها در روزهای اخیر تجمع کردند.

انتهای پیام/63119/ج/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید