پاسخ کاربران ایرانی به سوال خبرنگار صهیونیستی چگونه بود؟ – خبرگزاری مهر امور روز ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، در آخرین روز امیلی خردکن روزنامه نگار و ستون نویس اورشلیم پست وی مستقر در سرزمین های اشغالی با انتشار مطلبی به زبان فارسی در صفحه توئیتر خود به بررسی احتمال حمله رژیم صهیونیستی به کشورمان با توجه به حوادث داخلی اخیر پرداخت. او در نظرسنجی خود نوشت: بسیاری از ایرانیان از من می پرسند که چرا اسرائیل بیشتر به ما کمک نمی کند؟ به همین دلیل تصمیم گرفتم این نظرسنجی را انجام دهم دادن: آیا از حمله احتمالی اسرائیل به مراکز رژیم جمهوری اسلامی و مقر سپاه در ایران حمایت می کنید؟

کاربران ایرانی در قسمت نظرات پاسخ های جالبی به این خبرنگار صهیونیست دادند. جالب است بدانید که بسیاری از شهادت ها می گویند از حمله اسرائیل برای پاک کردن این رژیم جعلی از روی نقشه استقبال می کنند، اما حیف است که اسرائیل چنین جسارتی ندارد!

یک کاربر با نام اژدها وی در همین رابطه نوشت: اگر حمله می کردید، قبلا حمله می کردید! اینقدر فریاد نزدی! برای دیدن این گزینه بله را کلیک کردم به معنای واقعی کلمه هستی یا نه!» سیدعلی اکبر صفوی نیز در پاسخ به این توییت نوشت: «بله زدم.» زندگی مادرت را شروع کن. تمام کردهای انجام دادن خیلی زیاد حافظه پنهان را پیدا کنید نکنکاربر دیگری به نام حاج فیدل وی همچنین نوشت: «شاید سربازان رژیم اشغالگر قدس، از ترس آنها هیچ گزینه ای انتخاب نشده است بودن چون ما دوست داریم با صهیونیست ها بجنگیم.»

پاسخ کاربران ایرانی به سوال خبرنگار صهیونیستی چگونه بود؟

پاسخ کاربران ایرانی به سوال خبرنگار صهیونیستی چگونه بود؟

یکی از کاربران در پاسخ به این سوال توییتر گفت: چه سوال احمقانه ای. سلام? مطمئن نه، هیچ کشور و ملتی به فکر ما نیست و هر ملتی منافع خود را در اولویت قرار می دهد! امنیت مرزها و ارتش ما مهم برای ما! به کمک اسرائیل یا هر دولتی نیاز دارم دیگر آه تو ما آن را نداریم! اسرائیل به شما آسیب رسانده است.

پاسخ کاربران ایرانی به سوال خبرنگار صهیونیستی چگونه بود؟

کاربر دیگری افزود: «ایرانی ها نظرات متفاوتی دارند بودن دو دشمن قسم خورده کشور برای آنها خط قرمز و با هم با آنها دعوا می کنند! یکی گروه خائنان و تروریست های میهن پرست به اصطلاح مجاهد خلق و دیگری رژیم قاتل، غاصب، وحشیانه، کودک کش و روزنامه نگار اسرائیل. روشن بود؟؟؟”

برخی از کاربران نیز با طنز به این مطلب واکنش نشان دادند و گفتند: «دی مادرت توهین آمیز نظر اندازه گیری فقط نمی خواهم حمله کنی و بعد جیغ بزنی کاشان به دریا بدو”

پاسخ کاربران ایرانی به سوال خبرنگار صهیونیستی چگونه بود؟

کاربر دیگری نیز نوشت: هر وقت پشت حزب الله لبنان باشید تو رفتیدر مورد ایران صحبت کنید. شنا یاد بگیر شما دارید؟! دوستان میگویند قرارداد شخم اسقاطیل برای تهیه!”

کاربر دیگری در پاسخ به این روزنامه نگار اسرائیلی چنین پاسخ داد: “میگویند دشمن دشمن من است ای دوست مال خودم اما اسرائیل قرار نیست دوست باشد باشد!!! یادت میاد نکن هیچکس فقط از سر دلسوزی به ما ایرانی ها کمک نمی کند نمی کند!! اینها فقط آ سلسله پرواز آنچه در پی می آید آ زخم آنها می چرخند برای مکیدن خون! شما می خواهید آب گل آلود ماهی گرفتنکور خواندن»

یک کاربر با نام ماتیلدا او همچنین نوشت: “احمق، حمله کن و ببین از نسل فاشیست نژادپرست تو چیزی باقی مانده است.” خواهد ماند بعد یا نه فقط حمله کردی قبر من این کار را از قبل انجام دهید.”

کاربری به نام نرگس نیز واکنش نشان داد: «حقیقت آینه با کسانی که صاحب کشور خود هستید آ چارنباش سوری جنوب تهران جعبه»

کاربری به نام جلال فضل الهی هم در این است بار وی نوشت: حمله به ایران نیازی به نظرسنجی ندارد. او می خواهد در کشور جعلی اشغال شده شما گیر کند نیا»