4 حلقه سازماندهی از شورش های اخیر از دیدگاه جانبازان – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرگزاری مهر، مجمع پیشکسوتان انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای ضمن احترام به جایگاه گفت‌وگو و اعتراضات منطقی در محکومیت اغتشاشات اخیر، به تشریح اتفاقات این روزها پرداخت و انگیزه‌های این تحرکات را تشریح کرد.

جمعیت بزازان انقلاب اسلامی افزود: بازخوانی تخلفات چند هفته گذشته به بهانه «مرگ مشکوک»، «رفع حجاب» و «حذف گشت جهت گیری» و در واقع «نشانه ای از خروج از اصل انقلاب»، خلاصه ای از رفتار ستیزه جویی در روزهای اخیر بیش از چهار دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی با بهانه های مختلف از مخالفی به مخالف دیگر را در برگرفته است.

جمعیت بزازان در ادامه تحرکات اخیر را مرتبط با شکست استکبار در تسلیم کردن ملت ایران و تلاش برای سرپوش گذاشتن بر فروپاشی راهبردهای خود در منطقه با رژیم صهیونیستی دانست.

در این بیانیه آمده است: دشمنان انقلاب با هدفی پنهان پیاده سازی حضور قدرتمند ایران در هفتاد و هفتمین مجمع عمومی سازمان ملل متحد، عضو دائمی این گروه بریکس و پیمان شانگهای و از سوی دیگر تلاش ها مستاصل برای دیده شده نبودن عظمت راهپیمایی اربعین، به سرعت به طرح موضوع حجاب و آزادی زنان و همچنین زیر سوال بردن عملکرد نیروهای امنیتی پرداخت. خدمتگزار فرجاآنها سازماندهی اخلال، شورش و ویرانی را با آوردن منکر و منکر به صحنه دنبال کردند. تغییر ماهیت هر مکالمه به شورش و تحریک علیه نظام یکی از راهبردهای تصمیم گیرندگان است فتنه بوده است.

بیانیه انقلاب اسلامی جمعیت بزازان به شرح زیر است: محل استقرار برخی گروه های تجزیه طلب، ورشکسته های سیاسی، برخی از شخصیت های ورزشی و هنری. فرد مشهوراستفاده حداکثری از ظرفیت فضای مجازی برای ایجاد هرج و مرج و ساماندهی تخریب اماکن عمومی در نقاط خاص فتنه این برنامه با حمایت بی بی سی، ایران اینترنشنال، صدای آمریکا و دولت و کنگره آمریکا برای انتشار شعار براندازی و سرنگونی نظام با توهین به مقدسات، سوزاندن قرآن کریم، سوزاندن مساجد، رفع حجاب از سر طراحی شد. زنان محجبه و آتش زدن نیروی انتظامی و هرگونه مخالفت و اعتراض به مطالبات مردمی تا آنجا که شورش تغییر ماهیت

این بیانیه با تاکید بر اینکه استراتژی «ضد مردمی و انکار انتخاب“می آید از مادی بودن اندیشه سکولار حاکم در غرب، کرامت و آزادی انسانی استقرار وی خاطرنشان کرد: بزک این مخالفت ها را در دوران انقلاب در پوشش شعارهای سیاسی، قومیتی، جنسیتی، امنیتی انجام دهید دوقطبی باطل، آزمونی بزرگ در مقابل مردم حاضر در میدان دارند صحنه برای آزمودن جوهره اعتقاد آنها به دین، استقلال، آزادی، معنویت، اخلاق و دشمنی ها و اینکه مردم چه پیچ و تاب های تاریخی را پشت سر نگذاشته اند و دسیسه های توطئه گران را محک بزنند. بوجود نیامد.

جمعیت بزازان انقلاب اسلامی افزود: نباید تصور کرد که این نقاط عطف تاریخی بدون هیچ هزینه ای پشت سر گذاشته شده است، نگاهی به واقعیت صحنه برتری را نشان می دهد. رشدها مربوط به سقوط است. مردم برای تحقق آرمان های انقلاب به پا خاستند، با الگوهای تاریخی و توصیه های امام جماعت علی رغم تحریم ها و تهدیدها، بار اصول و آرمان های انقلاب را از آتش و خون و سنگ به دوش کشیدند. . فتنه انگیزه های دشمن را پیش بردند.

جمعیت بزازان انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: احزاب ماتریالیست داخلی و پیروان مکتب، منحرف و ریاکارانه با هزاران ترفند نتوانستند جوهره اصلی انقلاب را به پایگاه فکری خود مصادره کنند. فهرست بیش از چهار دهه آرایش نظام سلطه با گرد هم آوردن اروپا و مرتجعین منطقه برگرداندن خط مقدم عملیات به منافقین و نفوذی های مفسدین و کارگزاران دنیایی نشان می دهد که نتوانستند نظام مردم سالار، انسجام جمهوری و اسلام و رهبر گفتمان انقلاب اسلامی را به ارمغان بیاورند. وابسته بگیرید همیشه به عبرت ها و درس های داستان توجه کنید، روشنگری، تبیین صحیح، روشنگری، اقناع عقلانی، رعایت اخلاق و توجه به آداب محاوره ای از لهجه های ائمه انقلاب و رفتار کنونی آنان برای نشان دادن تاریکی صحنه های انقلاب است. ترکیب خیر و شر برای لغو و انصافا شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت همچنان خورشید هدایت گمشدگان است نبودن در هزارتوی وسوسه ها و شک و تردید آنها بودند.

جامعه ایثارگران انقلاب اسلامی معتقدند اگر زندگی مادی انسان با بستن نفس به مرگ منجر شود، بی تفاوتی به تعطیلی می انجامد. روش زندگی معنوی مانند اقناع، آگاهی، فاصله بین همدلان و غیره. متنفر در وضعیت تهاجم کامل و خونریزی دشمن باعث هرج و مرج و مرگ جامعه خواهد شد.

این جمعیت به این نکته اشاره می کنند تاسیسات مدیر نباید در قبال فعل یا ترک مسئولیت قانونی خود و همچنین اشخاص حقیقی و حقوقی و تحرکات جناحی نیروی انتظامی کمترین تساهلی نشان دهد. شورشی هاحتی شدیدتر مجازات شود.

جمعیت جانباز گفت: چه چیزی شبح را تکرار می کند فتنه از 78 تا 88، 96، 98 و 1401 در شکل و جلد متفاوت شده است، سهل انگاری و مسئولیت دولتمردان در تبیین صحیح و بازنمایی هنری و تحلیلی چنین بن بست، علیرغم تاکید و تذکرات رهبر انقلاب، و پدیده ماندگاری ماندن “آتش زیر خاکستر” ناشی از چنین شرایطی ارزیابی می شود.

این جمعیت تاکید کردند: باید با عمق وجود باور کنیم که گاهی پیچیدگی نابسامانی های سیاسی، اجتماعی، امنیتی و فرهنگی به حدی است که حتی در نمونه های تاریخی، ائمه اطهار علیهم السلام تمام وجود خود را به جان می خرند. مردم را آگاه کنید و آنها را به جبهه حق برسانید. آوردند و وحشتناک ترین شکنجه و دارو درب او آنها برای خود و پیروانشان مرز بین خیر و شر را می خریدند برای لغو در رفتار فریبنده هزار چهره دیو و منافقین زمان گم نشو

جامعه پیشکسوتان انقلاب اسلامی تبیین بی وقفه و نورافشانی هنری روشمند او این را تنها راه نفس کشیدن جامعه و بقای حیات معنوی خود می داند و معتقد است که چنین است آگاهی لازم است و مهم است که صد بار لعنت در قرائت زیارت عاشورا برای قم نبودن درست و برای لغو و ریشه ها فتنه و حلقه های سازمان یافته به همه ما توصیه شد و یکی از بزرگان بر روی افراد گمشده تمرکز کرد نبودن حقیقت عاشورا به دنبال شناخت حلقه های به هم پیوسته طراحان فتنه با ادامه خواندن هر روزه این زیارت، به اقتضای زمان بیان می کرد.

در این بیانیه تاکید شده است که باید بین مطالبات مردم و انتقادات و نظرات رقت انگیز آنها و جمعیت کم توازن ایجاد شود. آشوبگران فاصله دار. خشن، برانداز، ساده لوح، منافق و غربی در سازمان چهارجانبه، ساخته و بافت و مقصد این حرکت را نشان می دهد.

جامعه پیشکسوتان انقلاب اسلامی، حلقه و هسته مرکزی تصمیم‌گیری، که زیر کرسی مرکزی شیطان بزرگ و صهیونیسم، نقش اصلی را در ناآرامی‌های اخیر داشت. مسئول آنها رهبران گروه های تجزیه طلب و ضد انقلاب و همراهان آنها بودند فتنه خودی می دانست که حلقه اصلی این حرکت را تشکیل می دهند و برای دگرگونی و نابودی انقلاب متحد می شوند و بیان دقیق آن «مادر او هست پایه ظلم«در زیارت عاشورا می توان از آن استفاده کرد.

اصحاب رسانه اپوزیسیون و محافل تبیین توطئه که سعی در سیاه‌نمایی و بی‌اعتبار کردن انقلاب دارند، دومین حلقه‌ای هستند که جمعیت جانباز نقش خود را در آن می‌بیند. فتنه دومی تأکید کرد و از آنها نقل کرد که «مادر وقت من آ موقعیت منآنها داشتند.

جامعه پیشکسوتان انقلاب اسلامی با گستره اراذل و اوباش مزدور که در جریانات سازماندهی شده سازماندهی شده اند، فجیع ترین جنایت تشکیل شده در خارج از مرزها را عامل اصلی اعمال خشونت و ترور می دانند. دولت اسلامی ایجاد کردن ترسیدن در بین مردم استفاده می شود، وی سومین شبکه درگیر در اغتشاشات اخیر را برشمرد و آنها را “مادر منو بکشمنصوب

این جمعیت دایره چهارم تکمیل کننده این تشکیلات، نامردان صاحب القاب و ورشکستگان دنیا در جستجوی نان و نان به نرخ روز هستند. برای خوردن او می داند که پوشیدن لباس جلال، سکوت است در عوض آنها منکر را به تجارت آبروی خود برای عزت اسلام ترجیح می دهند و تاکید می کنند: چه برسد به هویت رذل و کار این گروه اگر روشنگری در مورد آنها نباشد بالاترین عامل بدبینی را خواهند داشت به نام خوب آنها در تمام اعضای جامعه خواهند داشت. کسانی که باید تصویر شوندمحمد لهم بالتمکیندر زیارت عاشورا می خواند.

جامعه جانبازان انقلاب اسلامی رمز و راز ترقی خواه پیاده سازی عبرت و عبرت عاشورا و مقابله کامل با پوشک فتنه دیروز، امروز و فردا هنرمندانه روشنگر و روشنگر و همچنین نمونه های آزمایشی از چهار حلقه لعنت امروزه به زیارت عاشورا معروف بوده است