خلیج فارس به صورت 24 ساعته توسط سپاه رصد می شود/ اگر دشمن آسیب بزند چندین ضربه به آن وارد می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، سردار رمضان زیراهی عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نبرد مستقیم با آمریکا در خلیج فارس، اظهار داشت: حماسه شهدای خلیج فارس است. حماسه ای بزرگ که همیشه باید به آن احترام گذاشت. .

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: استکبار جنگ را با کشور ما آغاز کرده است تا بتواند کشوری را که بر اساس اسلام شکل گرفته است، شکست دهد.

زیراحی ادامه داد: در جنگ تحمیلی علیرغم همه هجمه ها و فشارها به جمهوری اسلامی، رهبر مقتدر ما با تدابیر ویژه جنگ را اداره کرد.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: سپاه از سال 60 در شرایطی که فاقد تجهیزات و تسلیحات مناسب بود عملیات خود را آغاز کرد و پس از دستور امام برای آموزش نیروی دریایی سپاه، عملیات های مهمی صورت گرفته است.

سردار زیراهی گفت: مراسم بزرگداشت حماسه شهدای خلیج فارس 24 مهرماه با حضور وزیر نیرو در شهرستان دشتی برگزار می شود.

وی افزود: همچنین 25 مهرماه مراسم بزرگداشت حماسه شهدای خلیج فارس با حضور سردار تنگسیری در بوشهر برگزار می شود و شرکت در هر دو مراسم برای عموم آزاد است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به افزایش توان تهاجمی، پدافندی و پهپادی برای مقابله با دشمنان در خلیج فارس گفت: خلیج فارس امروز همچنان تحت رصد است و شبانه و کشورهای متخاصم جرأت عبور از آن را ندارند. آب های سرزمینی

وی گفت: استکبار در تمامی تهدیدات خود اعم از خشونت، ترور و خرابکاری شکست خورده است و می داند که هر آسیبی که به کشور ما وارد شود بی شک بارها و بارها ضربه و آسیب خواهد دید.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: دشمنان بر خلاف شعارشان برای امنیت خلیج فارس برخاسته اند اما چندین گروه تشکیل داده اند اما قدرت برتر در دست گروه های مقاومت است.

سردار زیراهی خاطرنشان کرد: استکبار جهانی می داند که تجهیزات ما قابل مقایسه با گذشته نیست.

وی گفت: امسال یک میلیون و چهارصد و پنجاه لیتر سوخت قاچاق توسط دریادلان نیروی دریایی ارتش کشف و ضبط شد که با دستور قضایی به شرکت فرآورده های نفتی تحویل داده شد.

فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه با تاکید بر اینکه با صید ترال برخورد جدی می کنیم، افزود: دشمن در طول یک سال گذشته جرات تعدی به آب های سرزمینی را نداشته است.

سردار زیراهی با اشاره به اینکه اگر کشوری قدرت نداشته باشد به آن احترام نمی گذارند گفت: غرب و استکبار را فقط با زور می توان فهمید و جمهوری اسلامی ایران همواره از قدرت دفاعی و تهاجمی بالایی برخوردار است.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید