بهره مندی از ظرفیت معاونت مالی در اجرای پروژه های بزرگ شهری – خبرگزاری مهر ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر ، لطف الله فروزنده در جلسه شورای مدیران منطقه معاونین مالی با اشاره به تلاش مستمر مدیریت شهری در حوزه مسکن با اعلام این خبر گفت: امیدوارم با بهره مندی از ساخت و سازها ظرفیت پروژه ها، می توانیم گام های مثبت تری در این زمینه برداریم.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با تاکید بر لزوم ایجاد درآمد پایدار گفت: استفاده از ظرفیت و مدیریت صحیح منابع مالی شهر مسیر توسعه را تسریع می کند.

وی با اشاره به مدیریت هزینه خزانه گفت: استفاده از ظرفیت بانک شهر و سایر بانک ها، شناسایی منابع درآمدی، بهینه سازی هزینه ها و جلوگیری از اتلاف و …. از مهمترین برنامه ها و اولویت ها در دستور کار معاونت دارایی و اقتصاد شهری شهرداری تهران می باشد. .

فروزنده ادامه داد: در چارچوب بررسی های انجام شده باید موضوعات دارای اولویت بیشتری مطرح شود و در هر صورت توسعه پایدار شهر به عنوان محور اصلی همه پیشنهادات مورد توجه قرار گیرد.

معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران مشارکت شهروندان در کمک به شهرداری معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران در ادامه بر کمک مهم شهروندان برای کمک به شهرداری برای کسب درآمد پایدار تاکید کرد و اعلام کرد: ارکان درآمد پایدار در کلانشهر تهران است. .

وی خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت و توانمندسازی کارکنان، قانون مداری، تعامل و همکاری مجموعه شهرداری از فعالیت های ضروری در حوزه مدیریت شهری است.

فروزنده با اشاره به تداوم خرید در بورس کالا گفت: مسیر خرید در بورس کالا به صورت مستمر ادامه خواهد داشت و علاوه بر شفافیت، سلامت و صرفه جویی موجب حذف واسطه ها و از این رو کاهش چشمگیری خواهد شد. بهترین کار برای شهر و شهرداری تهران است تا بتواند با بضاعت خود به حداکثر بهره وری و پیشرفت برنامه دست یابد.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با اشاره به گام بزرگ مدیریت شهری برای درآمدزایی از پسماند به معنای واقعی کلمه، گفت: در حوزه اقتصادی نیز اگر زباله ها به درستی استفاده شود و زمینه بازیافت و تبدیل به مواد آلی فراهم شود. ، درآمد پایدار و زیادی به دست می آید.

وی در ادامه بر اهمیت اقتصاد تاکید کرد شادی وی در مدیریت هزینه های سازمان ها و بنگاه ها افزود: اولویت دیگر این نماینده مجلس رعایت اصل سودآوری است. شادی به عنوان یک رفتار فرهنگی می تواند با معاونان مالی و اقتصاد شهری مناطق، سازمان ها و شرکت ها در کنار سایر همکاران مجموعه های مختلف همراه باشد. تزاری و البته این اهمیت همواره مورد تاکید شهردار تهران بوده است.

این جلسه با هدف ارائه مهم ترین رویکردها و اولویت های رئیس امور دارایی و اقتصاد شهری و همچنین مدیرکل خزانه داری، مدیرکل تشخیص و وصول درآمد، مدیر کل پشتیبانی، مدیرعامل سازمان سرمایه گذاری و مشارکت مردمی و مدیرعامل سازمان املاک و مستغلات گزارش ارائه کنند. ، نظرات و دیدگاه های خود را بیان کردند.