تشییع باشکوه مدافع امنیت مهدی زهدلویی بر دستان قمی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم تشییع پیکر مطهر شهید مهدی مدافع امنیت طلبه زاهد که در حمله اغتشاشگران چند روز اخیر به میدان امینی بیات قم مجروح شد و پس از چند روز بستری شدن در بیمارستان به دلیل شدت جراحات وارده جان باخت.

نمایندگان موجودات زنده در این مراسم مراجع تقلید، جمعی از اعضای جامعه مدرس حوزه علمیه قم، مسئولان طلاب استانی، بسیجیان، حراست و نیروی انتظامی حضور داشتند.

آیت الله سعیدی امام جمعه قم عصر امروز بر پیکر مطهر این شهید مدافع امنیت در صحن امام رضا علیه السلام در حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها نماز اقامه کرد و پس از آن در عزاداری، پیکر این شهید در حرم مطهر تشییع و سپس به سمت امامزاده شاه ابراهیم برای خاکسپاری به خاک سپرده شد.

هزاران نفر از اقشار مختلف استان قم به ویژه جوانان و نوجوانان در مراسم تشییع این شهید دانش آموز حاضر شدند و فریاد لبیک یا حسین سر دادند.

در ابتدای تشییع پیکر شهید در میدان شهید سعیدی، سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز توسط حاضران برای سرافرازی میهن اسلامی خوانده شد و بسیاری از شرکت کنندگان نیز با توجه به این موضوع به پرچم ایران بی احترامی کردند. که در اغتشاشات اخیر برخی از افسران خودخوانده به پرچم ایران بی احترامی کردند، پرچم های سه رنگ ایران در این تشییع جنازه شرکت کردند.

انقلابیون قم در شعارهای خود از مسئولان امنیتی و انتظامی و همچنین دستگاه قضایی خواستند هر چه سریعتر قاتلان این شهید مظلوم را شناسایی و به اشد مجازات برسند.

پیکر مطهر این شهید مدافع امنیت در امامزاده شاه ابراهیم به خاک سپرده شد.