کلیه محصولات گروه سایپا از شرایط قرعه کشی خارج شدند – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوز

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، حسین کاظمی دور گفت: طبق برنامه کوچک ساخته شده و افزایش ظرفیت تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا، تمامی محصولات این گروه خودروسازی از شرایط قرعه کشی حذف شده است و متقاضیان با اعلام بخشنامه فروش می توانند به سایت https://saipa.iranecar.com مراجعه کنند. بدون حضور در قرعه کشی شرایط ثبت نام کنید.نام برای تکمیل توانایی.

وی افزود: پیرو دستور 8 ماده ای ریاست محترم جمهور و پیگیری های وزارت سکوت در راستای حذف شرایط قرعه کشی محصولات، با تلاش و کوشش کارکنان گروه خودروسازی سایپا، برنامه افزایش ظرفیت تولید در 8 ماه گذشته و خوشبختانه با مجوز وزارتخانه در دستور کار قرار گرفته است. سکوتکلیه محصولات گروه خودروسازی سایپا از قرعه کشی حذف شدند.

کاظمی خاطرنشان کرد: در دوره سوم تخصیص خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو تنها خودرو ساینا. اس در شرایط قرعه کشی بود که با افزایش ظرفیت تولید این خودرو، تمامی اوراق خودروی مذکور به مشتریان تحویل داده شد. سکوت بر این اساس مجوز فروش خودروی مذکور را بدون قرعه کشی صادر کرد.

وی افزود: افزایش ظرفیت تولید و عرضه محصولات گروه سایپا از بهمن ماه سال گذشته در دستور کار قرار گرفت و در 8 ماه گذشته بیش از 340 هزار خودرو به بازار عرضه و تحویل مشتریان شد که نسبت به مدت مشابه افزایش چشمگیری را نشان می دهد. “

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا تاکید کرد: برای کلیه شرکت کنندگان در خرید خودرو ساینا اس دوره سوم که دارند شرایط موجود است و با ارسال پیامک جهت نهایی شدن پرداخت و رعایت شرایط خرید به اطلاع شما خواهد رسید. لذا مشتریان گرامی که مطلع شده اند با مراجعه به سایت سامانه یکپارچه انتساب به نشانی https://sale.iranecar.com مراحل ثبت نام را دنبال کنید.