دشمن به دنبال تبدیل مطالبات به هرج و مرج است – خبرگزاری مهر ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر، سید محمدرضا طالبی شامگاه سه شنبه در جلسه شورای معاونان رئیس جمهور، مدیران و مسئولان آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق خراسان جنوبی اظهار داشت: مدیران دستگاه های فرهنگی سعی کنند دستور کار اخیر مقام معظم رهبری را به طور کلی آشکار کنند. سطوح جامعه

وی افزود: استکبار جهانی به رهبری آمریکا که از پیروزی انقلاب و غارت منابع غنی کشور مأیوس شده بود، زمانی که امام (ره) آنها را طرد کردند، اقدامات سخت و سخت را در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: ترور، کودتا، حمله به صحرای طبس، ایجاد درگیری های قومی و قبیله ای در مناطق مرزی و هشت سال جنگ نابرابر از توطئه های دشمن علیه مردم و نظام جمهوری اسلامی است. ایران

وی بیان کرد: با وجود اینکه 85 کشور به صدام کمک کردند اما با شهادت شهدا و ایثارگری آزادگان و جانبازان دفاع مقدس پیروز شدیم و دشمن مجبور به اجرای آتش بس شد.

معاون استاندار خراسان جنوبی گفت: دشمن به این نتیجه رسیده است که اعتقاد مردم به ولایت و اطاعت همگان از او و اینکه مردم ایران شهادت را سعادتمند می دانند مهمترین عامل پیروزی اوست. .

طالبی افزود: دشمن با جنگ فرهنگ نرم قصد دارد ضربات سنگینی به نظام وارد کند و از آنجایی که تحولات جنگ نرم در جامعه ملموس نیست در برخی موارد دشمن دستاوردهایی داشته است.

وی ادامه داد: در مسائل اخیر به گفته ولی فقیه دشمن به بهانه فوت مهسا امینی لجاجت خود را نسبت به نظام نشان داد چرا که آینده این مشکلات اجتماعی مثل ته آب است، ما هیچ نگرانی از این بابت نداریم.

وی تاکید کرد: دشمن امروز جرأت مخالفت با نظام را ندارد و ما وظیفه داریم برای استحکام نظام تلاش کنیم.

معاون استاندار خراسان جنوبی گفت: دشمن اگرچه از امپراتوری رسانه ای علیه کشورمان استفاده می کند اما در مقابل موج عظیم مردمی مجبور به عقب نشینی است.

وی تاکید کرد: هرچند در نظام آموزشی محدودیت هایی وجود دارد اما باید با همکاری انجمن اولیا و مربیان این مسائل در مدارس به خوبی مدیریت شود.

وی افزود: جامعه اهل سنت خراسان جنوبی در کنار نظام هستند و نظام خدمات خوبی در زمینه های مختلف به آنها ارائه کرده است.