پلیس در این شورش های اخیر مظلوم واقع شده است – خبرگزاری مهر ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، متن پیام عابدین خرم به شرح زیر است:

نام نیروی انتظامی در تاریخ پرافتخار انقلاب اسلامی ایران با شجاعت، دلاوری و ایثار در برقراری نظم و امنیت در جامعه عجین شده است و گام های خستگی ناپذیر فرماندهان، افسران و سربازان این نیرو در دفاع از مرزهای کشور. و مبارزه با عوامل ناامنی و تخطی از هنجارها همیشه محکم و پایدار است.

نیروی انتظامی با اتکا به آرمان ها و ارزش های الهی و ولایت مداری همچون همیشه با اقتدار و صلابت و در عین حال عقلانیت و فضل اسلامی و با بهره مندی از اعتماد و مشارکت مردم گام های اساسی بسیاری برداشته است. جهت ارتقای همبستگی ملی و نشاط اجتماعی. و قانون گرایی غالب شد.

فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی فرصتی برای بهره گیری از تدابیر قدرتمند است فرجا با تضمین امنیت پایدار برای کشور، اجازه دهید این را یک بار دیگر یادآوری کنیم. بی شک بیشتر عظمت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران زاییده تلاش های خستگی ناپذیر است. مردان بزرگ پلیس در کار امنیت عمومی است.

عملکرد به موقع، مناسب و هوشمندانه نیروی انتظامی در حوادث و بحران‌های اجتماعی از جمله ناآرامی‌های اخیر کشور، دسیسه‌ها و دسیسه‌های دشمنان را نقش بر آب کرده و جریان‌های متخاصم و بدخواه در سوء استفاده از مطالبات و اعتراضات مردمی ناکام مانده‌اند. .

پلیس در این حوادث مظلوم واقع شد اما در این آزمون توانست در کنار سایر نیروهای امنیتی عملکرد خوبی در برقراری نظم عمومی از خود نشان دهد. مردم ما نیز فارغ از شایعات و شبهات و فرافکنی ها قدردان زحمات فرزندان خود در این نیرو هستند.

اینجانب به ارواح مطهر شهدای والامقام نیروی انتظامی از زحمات و خدمات شبانه روزی فرماندهان و کارکنان تسلیت می گویم. خدمتگزار و کارگر فرجا اینجانب از اقصی نقاط استان آذربایجان شرقی قدردانی و موفقیت روزافزون این عزیزان را در سنگر برقراری نظم و امنیت از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.