وزارت دفاع اطلاعیه ای منتشر کرد – خبرآنلاین

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با صدور بیانیه ای اقدام انحرافی و فریبکارانه عده معدودی را در حوادث اخیر محکوم کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

به نام خدا

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بزرگ ترین و مردمی ترین انقلاب عصر ماست که همواره به شعارهای اصیل خود از جمله احیای اسلام ناب محمدی (صلی الله علیه و آله و سلم)، ارزش های والای انسانی اسلامی و … پایبند بوده است. احقاق حقوق ملت و در سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی آثار بی نظیر و شگفت انگیزی از دینداری و غیرت آنان به دین مبین اسلام و نیز حضور پرشور آنان در صحنه های مختلف به ثبت رسیده است. حیات سیاسی کشور مانند دفاع از میهن اسلامی، حضور پرانرژی میلیونی مردم در راهپیمایی ها و حضور فعال، آگاهانه و جدی در انتخابات مختلف سرنوشت ساز.

موفقیت های درخشان و پیشرفت های شگرف ملت ایران در عرصه های دفاعی، علمی و اقتصادی و بالاتر از همه ایستادگی شجاعانه و مثال زدنی آن در برابر فشارهای حداکثری دشمن و استکبار جهانی، تغییر معادلات و توطئه های دشمنان در منطقه و رهبری ادبیات و فرهنگ مقاومت در جهان با نمایش بی نظیر اربعین امسال که همگی حاصل الطاف الهی و محصول ایمان و توکل به خدا و عمل به آموزه های دین مبین اسلام است، مانند خاری در چشمان مردم شده است. دشمنان دین و ملت و ستمکاران ایران و ملت بزرگ ایران بار دیگر مانند چهار دهه گذشته به چشمان خود افتاده است و کینه توزی دشمنان خارجی، مزدوران، منافقین، خائنین را دیده اند. و فتنه گران با اقداماتی که از قبل برنامه ریزی شده اند تا مرگ یکی از ما را رقم بزنند هموطنان ما بهانه.

این اتفاق ناگوار دلیلی بر همگان شده است که بر خلاف شعارهای ظاهری و درازکردن دست های پولادین با دستکش مخملی، دشمن در لحظه های کوچک برای ضربه زدن به ملت و جهان اسلام مصمم تر است.

وزارت دفاع ضمن ابراز تاسف عمیق از حوادث و تسلیت به همه خانواده های داغدار حوادث چند روز گذشته، اقدامات هتک حرمت حریم ساحت مقدس و نورانی قرآن کریم. ، پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص)، مساجد کشور، حجاب بانوان شریف میهن اسلامی و آسیب رساندن به اماکن و اموال عمومی و خصوصی و صبر و متانت و آرامش امت وفادار، بصیر، نجیب و بزرگوار. علاقمند به اسلام و ایران برای هوشیاری، رفتار خردمندانه، توجه و دور نگه داشتن فتنه گران و برهم زنندگان امنیت در کشور با تشکر و ضمن حمایت و تکریم از صبر، ایثار و اقدام به موقع فرماندهی مقتدر و مردمی انتظامی کشورمان برای حفظ نظام بر نظم، جان، مال و ناموس ملت ایران تاکید می کند با همراهی و همدلی همه مردم با بصیرت و قدردانی. و قانون کشورمان بار دیگر پاسخ محکمی به اشرار اسلام و انقلاب اسلامی و ایران خواهد داد و برگ زرین دیگری در صفحات حراست امنیتی و مبارزه با توطئه دشمن به ثبت خواهد رسید. مردم به عنوان مرکز به خواست خدا

بیشتر بخوانید:

21217