عکس عملکرد جدید آیفون به زودی در اندروید کپی شد!

اپل هر از چند گاهی ویژگی های جدیدی را بر روی گوشی های خود معرفی می کند که باعث می شود برخی از کاربران دستگاه های اندرویدی به این ویژگی ها در دستگاه خود علاقه مند شوند. با معرفی Dynamic Island در مدل پرو آخرین نسل آیفون، توسعه دهندگان مختلف در تلاش هستند تا این ویژگی را به اندروید نیز بیاورند. اکنون توسعه‌دهنده‌ای به نام Jawomo اپلیکیشنی به نام DynamicSpot را معرفی کرده است که می‌توانید آن را از طریق فروشگاه Google Play و با ثبت نام در لیست دسترسی اولیه دانلود کنید.

بیشتر بخوانید:

به گفته The Verge، DynamicSpot در حال حاضر به صورت رایگان در دسترس است. این نسخه به شما امکان می دهد موقعیت و ابعاد جزیره را با توجه به محل بریدگی دوربین سلفی دستگاه اندرویدی خود تنظیم کنید. با این حال، برای استفاده از برخی ویژگی های پیشرفته تر، مانند نمایش جزیره در صفحه قفل یا ضربه زدن روی نمادها برای باز کردن برنامه ها، باید 4.99 دلار بپردازید.

به خاطر داشته باشید که از آنجایی که DynamicSpot در حال حاضر به صورت آزمایشی برای کاربران در لیست دسترسی اولیه در دسترس است، برخی مشکلات عملکردی پیش بینی می شود. از طرفی این قابلیت به صورت بومی در اندروید ارائه نشده است و به همین دلیل کمی زمان و دقت لازم است تا عملکرد آن یکپارچه شود.

عکس عملکرد جدید آیفون به زودی در اندروید کپی شد!

در حال حاضر DynamicSpot بیشتر شبیه یک افزونه برای زیباسازی صفحه نمایش است و فاقد بسیاری از ویژگی های پیشرفته و جذاب Dynamic Eyed اپل است. با این حال، نسخه پولی DynamicSpot شامل ویژگی‌هایی برای تغییر نحوه تعامل ضربه‌ها و ضربه‌های طولانی با اعلان‌ها است. قابلیتی که حتی در جزیره پویا اپل هم وجود ندارد. به نظر می رسد این اپلیکیشن در مسیر پیشرفت قرار دارد و به مرور زمان کاملتر خواهد شد.

5858