بیانیه «آمادگی» ستاد کل نیروهای مسلح

ستاد کل نیروهای مسلح در اطلاعیه ای ضمن قدردانی از هوشمندی مردم شریف ایران که به توطئه اخیر دشمنان قسم خورده علیه امنیت کشور پی بردند، از نهادهای مسئول و قوه قضائیه خواست تا با کسانی که در این راه هستند برخورد قاطع کنند. استانداردها را زیر پا بگذارند و به اموال عمومی و جان مردم حمله کنند.

در این بیانیه از خویشتن داری عوامل و پاسداران امنیت مردم و کشور در مقابل معترضان در روزهای ابتدایی ناآرامی ها تقدیر و تشکر کرد و افزود: تلاش نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و متولیان امر امنیت روانی و اجتماعی کشور، در خط مقدم مبارزه با ناهنجاری ها و مقابله با مخلان نظم و سلامت جامعه قرار دارند، این موضوعی نیست که هیچ ایرانی وطن پرست و صادقی نتواند آن را نادیده بگیرد. اما متأسفانه در حوادث چند روز گذشته گاه مشاهده شده است که این گونه مهارها این توهم واهی را به آشوبگران و اجیر تروریست ها می دهد که از نظر آنها می توانند با چند حرکت ساده به نیروهای حافظ صلح، اقتدار پلیس و امنیت مردم حمله کنند. : به چالش کشیدن کشور و خنده مستانه علیه انقلاب در خارج از مرزها در رسانه های خود. غافل از اینکه مردم وقت شناس ایران اسلامی با جداکردن خط اعتراضی خود از این آژیتاتورهای رانت خوار و مزدور به سرعت چهره ضدامنیتی خود را برملا کردند.

ستاد کل نیروهای مسلح بار دیگر بر هوشیاری مردم برای آگاهی از عملیات روانی دشمن تاکید کرد و با اعلام آمادگی سازمان های نیروهای مسلح برای مقابله با توطئه های دشمنان اعلام کرد که اجازه نمی دهد. امنیت و آرامش کنونی ملت که حاصل تلاش هزاران شهید و جانباز است.

ستاد کل نیروهای مسلح در پایان ضمن تسلیت درگذشت مهسا امینی به خانواده وی، به گروهک های ضد انقلاب و عوامل داخلی ضدانقلاب هشدار می دهد که هیچ گونه تجاوز و ناامنی را برنمی تابند و نخواهند داشت. همکاری با کسانی که نظم و امنیت عمومی را بر هم می زنند.

بیشتر بخوانید:

21217