قدردانی از حضور مردم گیلان در راهپیمایی محکومیت اغتشاشات اخیر – خبرگزاری مهر ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان و اسدالله عباسی در پیامی مشترک از حضور مردم گیلان در راهپیمایی پرشور و انقلابی علیه اغتشاشات اخیر تشکر کردند.

متن این پیام به شرح زیر است:

حرکات هنجار را بشکن ماموران فریب خوردند آزار و اذیت هتک حرمت اماکن مقدسه مذهبی، آتش زدن مساجد و تخریب اماکن و اموال عمومی در روزهای اخیر که با هدایت شبکه های دشمن و دشمنان ملت ایران صورت گرفته خشم و انزجار مردم مسلمان را برانگیخته است. همیشه در صحنه گیلان.
امروز اهالی بصیر و ولایت مدار گیلان پس از اقامه نماز ضد دشمن در روز جمعه به فتنه گران و حامیان آنها از حضور آگاهانه و بصیرانه خود در راهپیمایی خبر دادند. در برابر این گونه هجمه ها و استکبارها که آشکارا توسط دشمنان قسم خورده اسلام و انقلاب سازماندهی و حمایت می شود سکوت نخواهند کرد و حضور گسترده عزت در راهپیمایی امروز سیلی محکمی در برابر هرج و مرج است. پارچ ها و دشمنان انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.

در بخشی دیگر از این پیام تاکید شده است؛ پیام صریح راهپیمایان امروز گیلان این بود که مردم استان گیلان هرگز اجازه نخواهند داد جولان بر شکنان و توهین کنندگان مقدسات و فریب خوردگان استکبار و عزت حکومت کند و به آرمان های شهدا وفادار خواهند بود. امام شهدا تا آخر عمر و دشمنان قسم خورده شان. و هواداران متوهم آنان بدانند که این ملت بزرگ و همیشه در صحنه هرگز به انقلابی که به بهای خون هزاران شهید و به رهبری خمینی کبیر برپا شده و منادی مسلمین پاک است، پشت نمی کند. اسلام و رهبر آزاده آن حضرت آیت الله سید علی خامنه ای خامنه ای عزیز را برای تحویل پرچم جمهوری اسلامی به دست امام زمان (عج) با شور و شعور و بصیرت تنها نمی گذارد.A J)، سخت کار کنید.

از استواری و رهبری مردم غیور گیلان و این غیرت صمیمانه قدردانی می کنیم. تمرین سرافراز را ارج می نهیم.