راهپیمایی خودجوش کرمانشاهی ها در اعتراض به اقدامات ضد انقلاب – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

خبرگزاری مهر – گروه استان ها – سمیع نوری: پس از درگذشت مهسا امینی آشوب هایی با حمایت شبکه های معاند در تمام استان های کشور به وقوع پیوست. در پی این اغتشاشات که در روزهای اخیر اغلب با هتک حرمت مقدسات توسط گروه های ضد انقلاب همراه بوده است، اقدامات غیراخلاقی و ضد انقلابی از جمله آتش زدن پرچم مقدس ایران اسلامی صورت گرفته است. و همچنین آزار و اذیت مردم عادی ظاهر شد

پس از توهین به مقدسات و پرچم کشور در استان کرمانشاه، تظاهراتی در فضای مجازی و در سطح جامعه توسط مردم برگزار شد تا نشان دهند که دشمنان اسلام و انقلاب را به خوبی می شناسند و هوشیار خواهند بود. و پویا در مشکلات اجتماعی

در پی واکنش اهالی کرمانشاه به اغتشاشات روزهای آخر، پس از اقامه نماز جمعه در مصلی بزرگ کرمانشاه، راهپیمایی علیه اغتشاش گران به همراه سراسر کشور برپا شد تا بار دیگر نظام جمهوری اسلامی ایران با همه مردم ایران فارغ از قومیت و گرایش، همواره آماده دفاع از سرزمین این مرز و بوم و آرمان های این انقلاب تجدید میثاق کرده است.

راهپیمایی خودجوش کرمانشاهیان در اعتراض به اقدامات ضد انقلاب

یکی از شهروندان کرمانشاهی که در راهپیمایی روز جمعه حضور داشت در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به هدف از تجمعات مردمی خودجوش اظهار داشت: با توجه به اغتشاشات روزهای اخیر اغتشاشگران و توهین به اعتقادات مردم امروز احساس کردم. شرکت در راهپیمایی ضروری است تا به همه سوء استفاده کنندگان که قصد برهم زدن وحدت مردم را دارند نشان دهد که مردم ایران به عقاید او وفادار و متعهد هستند.

وی ادامه داد: امروز دور هم جمع شده ایم تا به همه اغتشاشگران و ضدانقلابیونی که قصد تجزیه و تشویش روحیه علیه این انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را دارند روشن کنیم که این مردم از دشمنان و تفرقه های خود آگاه هستند.

این شهروند کرمانشاهی با اشاره به اینکه مردم ایران همواره در صحنه های هرج و مرج بصیرت نشان داده اند، افزود: دشمنان این مرز و بوم همواره به دنبال سوء استفاده از اتفاقات کوچک ایران برای رسیدن به اهداف شوم خود هستند اما بصیرت، وحدت و روحیه مردم همیشه در راه ایستاده اند. دستاورد آنها بوده و هست.

راهپیمایی خودجوش کرمانشاهیان در اعتراض به اقدامات ضد انقلاب

آقای صبوری یکی دیگر از شهروندان حاضر در راهپیمایی کرمانشاه علیه اغتشاش گران در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: اغتشاشات چند روز گذشته با حمایت شبکه های ضد انقلاب و اسلامی حوادث ناگواری را به همراه داشته که موجب ناراحتی مردم شده است. مردم ایران اما توهین و بی احترامی به اعتقادات مردم از جانب بیگانگان هیچگاه بی پاسخ نخواهد ماند و در وهله اول افراد مومن و انقلابی به صحنه خواهند آمد.

وی خاطرنشان کرد: مردم ایران همواره با تجمعات خودجوش پاسخی قاطع به دسیسه‌ها و نیرنگ‌های دشمن در صحنه ایران داده‌اند و امروز به نفع انقلاب، مقدسین و رهبر معظم انقلاب شعار داده‌اند. دشمن می داند که در این مرحله اولین و اصلی ترین سرکوب کننده شورش ها خود مردم هستند.

این شهروند کرمانشاهی تداوم حضور مردم انقلابی و غیور کرمانشاه را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: مردم غیور کرمانشاه امروز با حضور گسترده خود در راهپیمایی ضد اغتشاشات ثابت کردند که نقشه های دشمن برای فروپاشی وحدت مردم ایران است. غیر ممکن و همراه با همه مردم ایران متحد و همدلانه شعار حمایت از انقلاب و میهن را سر دادند.

هدف اصلی دشمنان تضعیف جایگاه اسلام در جامعه است

آیت الله مصطفی علما در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجد اعظم کرمانشاه گفت: نمی توان با حق مبارزه کرد، حتی اگر دروغ طرفدارانی داشته باشد و حرف و مواضع دروغ محدود باشد و امام خمینی (ره) گفت که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

وی افزود: نخست وزیر انگلیس یک بار قرآن را به مجلس آورد و اعلام کرد که قرآن مدتی در میان مسلمانان است، پیروز هستند و رزمندگان زیادی برای حفظ اسلام جنگیده اند.

راهپیمایی خودجوش کرمانشاهیان در اعتراض به اقدامات ضد انقلاب

امام جمعه کرمانشاه با اشاره به تبلیغات رسانه ای دشمنان در روزهای اخیر گفت: دشمنان اسلام با سیاسی کاری و ایجاد توطئه ها و توطئه های مختلف در صدد آسیب رساندن به اسلام ناب محمدی و گرفتن آن از مسلمانان هستند زیرا این اسلام است که در مقابل آن ایستادگی می کند. ظالم می شود.

علما گفتند: دشمن بداند که انقلاب اسلامی مانند کوه بیستون است و دشمن این قدرت را در خاورمیانه تحمل نخواهد کرد اما در مسیر انقلاب هیچ تاثیری ندارد. اعتراض در کنار تخریب، کشتار مردم و نیروهای انتظامی و بسیج، تخریب حسینی و مساجد، سوزاندن قرآن و کشیدن چادر بر سر زنان است و اینها اعتراض نیست.

همچنین در پی واکنش‌های مردمی به اغتشاش‌گران، کاربران کرمانشاهی در فضاهای مجازی مانند توییتر و اینستاگرام نیز با انتشار محتوای حمایت‌کننده از انقلاب و ارزش‌های ملی با استفاده از هشتگ‌های حمایتی و میهنی، موضع خود را در برابر گشت و گذار در شبکه‌های انتفاعی و نشر اکاذیب نشان داده‌اند. . . .