امام جمعه یاسوج: پلیس با برهم زنندگان نظم و امنیت برخورد قاطع کند/از قانون حجاب کوتاه نمی آییم.

آیت الله سید نصیر حسینی در خطبه های نماز جمعه 10 مهر 1401 یاسوج افزود: ما موظفیم از اعتماد انقلاب، امنیت، نظم و قانون، اسلام و قرآن پاسداری کنیم. برخی رفتارها از جمله گفتار، نوشتار و موضع گیری نامناسب، خیانت به کشور، امنیت و ارزش های دینی است، پس باید احتیاط کرد.

وی گفت: پلیسی که از ما محافظت می کند و امنیت ما را حفظ می کند باید اینگونه هدف قرار گیرد و ما اصلا این موضوع را قبول نداریم و با جان و دل از برادران پلیس حمایت می کنیم و محکوم می کنیم و باید دستگیر و مجازات شویم. در اسرع وقت.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی و مسئولان امنیتی با اخلال گران نظم و امنیت، ایجاد اغتشاش و تخریب اموال عمومی با زور برخورد کنند.

حسینی تصریح کرد: شرکت در این تجمعات جرم است، هرکس در این تجمعات اعتراضی شرکت کند جرم است و تحت پیگرد قانونی قرار می گیرد. مردم باید مراقب باشند، زیرا دست استکبار، استعمار و دشمنان پشت این جریان و این صحنه است.

وی با بیان اینکه در تمام کشورهای دنیا چنین موردی وجود دارد، ادامه داد: زنی اشتباه کرد، حجاب لازم را برخلاف قانون خدا و اسلام رعایت نکرد. چه اتفاقی باعث شد که او سکته کند؟ می گوییم: اما حادثه ای رخ داده، قرار نیست کشور دچار هرج و مرج و بی نظمی شود. منطق بعضی ها چیست؟

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: پشت این جریانات، دشمنان این ملت، آمریکا، استعمار و استکبار نشسته اند و برنامه ریزی می کنند. کشوری که تا دیروز در دست بیگانگان بود و امروز به قدرت جهانی تبدیل شده و عظمت و شکوه دارد. این دشمنان نمی توانند این عظمت و این پیشرفت را ببینند. ما به جایی رسیدیم که طالبان می گویند مسئله زنان در ایران مایه تمسخر است آل سعود به زنان اجازه نمی دهد برخی اظهار نظر کنند و رسانه هایشان پیشرفت این ملت را نمی بینند و در این جریان ها موج سواری می کنند.

حسینی خاطرنشان کرد: عده ای جاهل، جاهل، اراذل و اوباش آنچه را که دشمنان این ملت از جمله آل سعود، رژیم صهیونیستی، آمریکا و انگلیس می خواهند انجام می دهند و این افراد پرچم، پلیس انداختند و 61 آمبولانس حامل بیماران و به آتش کشیدند. اموال عمومی را تخریب کردند و این چیزی جز دشمنی با ملت ایران نیست.

وی گفت: همه بدانند که ما از ارزش های دینی، انقلابی و ولایی، قانون به ویژه قانون حجاب کوتاه نمی آییم و آنچه باقی می ماند اسلام و قرآن و حجاب و مرجعیت دینی است و چیزی که نابود می شود آمریکاست. ، انگلیس، رژیم صهیونیستی و آل سعود خواهد بود.

به گزارش ایسنا، نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: بی حجابی فساد است و فساد و فحشا پایانی ندارد، امروز می گویند حجاب نباشد، فردا می گویند. بگو چیز دیگری نباید باشد.” اگر از قانون حجاب خارج شویم اشتباه بزرگی خواهیم کرد. ما نباید از قانون، حجاب و ولایت قانونی کوتاه بیاییم.

بیشتر بخوانید:

21217