بازگشت امید در وزنه برداری/ فدراسیون وطن قهرمانان است

حسین مگی گفتقصد داشتن با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، وی درباره برگزاری مسابقات وزنه برداری جوانان در لرستان گفت: 3 سال بود که این مسابقات برگزار نشده بود و اکنون شرایط فراهم شده است. در مسابقات قهرمانی کشور در سال 98 حدود 90 نفر حضور داشتند که امسال به 130 نفر رسیده است و این نشان می دهد که امید و انگیزه به جامعه وزنه برداری کشور بازگشته است.

وی ادامه داد: در رده دختران نیز همین اتفاق افتاد و امسال 95 نفر برای محک زدن وارد مسابقه شدند. این اتفاقات را باید به فال نیک گرفت و فدراسیون وزنه برداری تمام تلاش خود را برای هر چه بهتر شدن این رشته انجام خواهد داد.

دبیر فدراسیون وزنه برداری درباره حضور حسین توکلی در کمیته فنی فدراسیون گفت: با توجه به شرایط خوبی که در فدراسیون وجود دارد، همه قهرمانان، نخبگان، پیشکسوتان و بزرگان وزنه برداری دوست دارند بیایند کار کنند. فدراسیون خانه این قهرمانان است و آنها نباید از خانه دور باشند.

یکی از مسئولان کمیته انضباطی کیانوش رستمی و علی هاشمی گفت: بحث خاصی صورت نگرفت و این دو قهرمان با هم آشتی کردند و همه چیز به خیر و خوشی تمام شد. حضور آنها در اردوها و مسابقات مانعی از سوی فدراسیون نمی شود و حالا باقی ماجرا کارکنان فنی بستگی به نحوه استفاده او از آنها دارد.

پایان پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید