استاندار کرمان: هیچکس تحمل ایجاد ناامنی در جامعه را ندارد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمدمهدی فداکار در مراسم رژه هفته دفاع مقدس در کرمان با بیان اینکه گرامیداشت هفته دفاع مقدس یک ضرورت برای کشور است، گفت: بازنگری در دوران قبل از دفاع مقدس نیز ضروری است زیرا ایران در آن زمان منافع زیادی داشت. برای استکبار و با پیروزی انقلاب اسلامی دشمن پایگاه خود را از دست داده بود.
وی با اشاره به اینکه پس از پیروزی انقلاب دشمن شروع به توطئه علیه انقلاب کرد و از گروه های مختلف در این مسیر استفاده کرد، خاطرنشان کرد: صدام عامل حمله نظامی به ایران بود.
استاندار کرمان با بیان اینکه در آن زمان کشور هنوز آمادگی پاسخگویی به حمله دشمن را نداشت و تنها بود، گفت: در زمان جنگ دست روی زانو گذاشتیم و بلند شدیم.
وی با تاکید بر اینکه دشمن تمام توان و پشتوانه مالی دنیا را داشت و در این شرایط با ما می جنگید، افزود: با پایان جنگ دشمن متوجه شد که نمی تواند با این ملت مقابله کند و مردم ایران بسیج شدند. همه در اقشار مختلف به فرمان امام راحل.
فداکار با تاکید بر اینکه آنچه امروز داریم حاصل خون شهدای ماست، ادامه داد: امنیت و آرامش مردم خط قرمز نظام است و هیچکس تحمل ایجاد ناامنی در جامعه را نخواهد داشت.
وی با تاکید بر اینکه آنچه باعث موفقیت ما در جنگ شد، اطاعت محض از حاکمان و کار خالصانه بود، گفت: رمز موفقیت همیشه اطاعت از حاکمان و کار خالصانه است.
استاندار کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه سردار سپهبد قاسم سلیمانی رهبر جبهه مقاومت گفت: شهدا مطیع ولایت فقیه محض بودند و برای رضای خداوند تلاش کردند.

46