تفاوت بین اسکوچیچ و ویلموتس چه بود؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علی پاکدامن یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی شمشیربازی ایران است که در سال های اخیر توانسته عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد. این شمشیرباز کشور که بازیکن استقلال هم هست در گفتگو با خبرآنلاین در مورد تیم ملی فوتبال و احتمال بازگشت چه زمانی و همچنین شرایط تیم های استقلالی و پرسپولیسی گفت: می توانیم در مورد این موضوع اظهار نظر کنیم. ساپینتو بعد از نیم فصل.استراماچونی در ابتدا نتایج خوبی نگرفت اما تیمش فوتبال خوبی ارائه کرد.من بازی مقابل نساجی را ندیدم اما گفتند استقلال خیلی خوب بازی کرده است.این نشان می دهد که او در مسیر درستی هستم و من به استقلال خیلی خوشبین هستم، فکر می کنم او می تواند قهرمانی را تکرار کند، به نظر من یا استقلال قهرمان می شود یا سپاهان.

وی ادامه داد: پرسپولیس تیم خوبی دارد و فوتبال خوبی هم بازی می کند، اما فکر می کنم اگر پرسپولیس مساوی کند یا ببازد باید ببینیم شرایط چطور پیش می رود. الان شرایط خوب است اما با اولین شکست فکر می کنم برای آنها سخت باشد. در اولین بازی استقلال مقابل تیم خوبی شکست خورد و چون سرمربی تازه وارد شده بود هیچ کس فشار نیاورد. مثلاً اگر پرسپولیس مثلاً در دربی ببازد فشار مضاعفی به کادرفنی و بازیکنان وارد می شود.»

وی درباره تغییرات و تحولات تیم ملی فوتبال و جدایی اسکوچیچ گفت: بازی های او مقابل سایر تیم های خارج از تیم های بزرگ خوب بود و تفاوت اسکوچیچ و ویلموتس در غیبت مهدی طارمی بود. در جریان ویلموتس طارمی مصدوم شد دوره اسکوچیچ دیدیم چقدر تاثیر گذاشت. زمان اسکوچیچ در 2-3 بازی مثل بازی با امارات خدا کمک کرد مثلا اخراج شجاع با VAR اخراج شد یا بازی با لبنان که دو گل زدیم. در دقیقه 90 بازی با کره خیلی بد بود و ما 90 دقیقه دنبال توپ بودیم و کره ای ها هر کاری که می خواستند انجام دادند. به نظر من بازگشت کی روش اتفاق خوبی بود و می توانیم با عزت از جام جهانی برگردیم.”

علی پاکدامن: ما مثل بازیکن هستیم!

برای خواندن مشروح این گفتگو اینجا را کلیک کنید.

بیشتر بخوانید:

علی پاکدامن: ما مثل بازیکن هستیم!

بمب پرسپولیس خیال گل محمدی را راحت کرد

بازگشت سرمربی سابق استقلال به لیگ برتر

251254