کاروان مواد آموزشی راهی مدارس استان سمنان شد + عکس و فیلم – اخبار سمنان – اخبار استان های تسنیم

امیرحسین قزوینیان در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در سمنانامسال مبلغ 60 میلیارد ریال برای تجهیزات هنرستان از محل اعتبارات ملی بین سطح هنرستان فنی و حرفه ای و سطح کار و دانش استان سمنان توزیع شده است.

وی خاطرنشان کرد: تجهیزات تخصصی رشته های مکانیک، خودرو، الکترونیک، برق صنعتی، معماری ساختمان، طراحی و دوخت، محاسبات، گرافیک، آموزش کودکان، انیمیشن و تجهیزات.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان افزود: 35 میلیارد ریال مواد آموزشی و کمک آموزشی به مناطق محروم استان ارسال شده که 2000 قلم شامل 25 نوع مواد آموزشی برای بازگشایی مدارس است.

قزوینیان بیان کرد: این اقلام آموزشی شامل میز و نیمکت دانش آموزی، کامپیوتر، میز و صندلی معلم، سبز و وایت برد، کمد کتابخانه، صندلی سایت کامپیوتر، کامپیوتر، چاپگر، فتوکپی و دیتا پروژکتور در تمامی مدارس استان توزیع شده است.

وی خاطرنشان کرد: 50 میلیارد ریال تجهیزات تقویت هوشمند شامل رایانه و صفحه نمایش تعاملی در دست تهیه است که به زودی و احتمالا هفته آینده در مدارس استان توزیع می شود.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان افزود: رفع مشکلات و محرومیت زدایی و ایجاد نشاط در مناطق محروم از مهمترین مواردی است که با اعطای این تسهیلات آموزشی دنبال می شود.

قزوینیان افزود: از آنجایی که بازگشایی مدارس دو سال به تعویق افتاده است، در سال جاری تلاش کرده ایم تا در حد توان در خدمت دانش آموزان و معلمان باشیم.

انتهای پیام/363