سردار تنگسیری: ملت ما در حال نابودی فتنه دشمن هستند/ جوانان مواظب توطئه ها باشند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در برنامه تلویزیونی «یک و بیست» که در جوار مزار شهید حاج قاسم سلیمانی از آنتن زنده شبکه یک سیما پخش می شود، گفت: اولین ویژگی حاج قاسم ولایت مدار بودن بود و ولایت را خیمه می دانست. دومین ویژگی سردار سلیمانی اخلاص این شهید و ایمان او به خدا بود. حق این مرد بزرگ شهادت بود و سرانجام به دست یزید زمان و بدترین حکومت به شهادت رسید.

وی با اشاره به نقش مردم در دوران دفاع مقدس افزود: در دوران دفاع مقدس بیش از 80 کشور علنا ​​اعلام کردند که پشت صدام هستند. مردم ما در شرایطی که تحت شدیدترین تحریم ها بودیم در مقابل دشمن ایستادند. دشمن با توکل به خدا و با همت مردم نتوانست هیچ نقطه ای از سرزمین ما را تصرف کند.

سردار تنگسیری با اشاره به ندای رزمندگان ما به ائمه اطهار (علیهم السلام) در دوران دفاع مقدس، تصریح کرد: ائمه اطهار کشور ما را حفظ کرده اند، رزمندگان ما با دست خالی در مقابل دشمن ایستاده اند. تا دندان مسلح بود

وی با اشاره به آسیب هایی که عده ای در اغتشاشات چند روز گذشته به اموال عمومی وارد کردند، افزود: امروز صداهایی شنیده می شود که خداوند پاسخ داده است. می خواهند نور خدا و نوری را که شهدا و حاج قاسم روشن کردند خاموش کنند. اما این فتنه از بین می رود و ملت ما هم این فتنه را از بین می برد.

سردار تنگسیری با اشاره به نزدیک شدن زمان افول استکبار یادآور شد: ملت ما شکست استکبار را خواهد دید.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن را کور می نامند که می تواند کشور ما را کشف کند. جوانان و عزیزان ما باید عاقلانه عمل کنند. کومله و سایر تروریست ها اعلام کرده اند که به دنبال تجزیه ایران هستند و ما باید هوشیار باشیم

وی با ابراز تاسف از درگذشت مهسا امینی گفت: این بانو (مهسا امینی) دختری اهل ایران است و ما نیز معتقدیم که باید به پرونده این خانم رسیدگی شود، اما نمی‌توان به تحقیقاتی که مربوط به خودمان است اعتماد کرد. کشور، اما به خارجی ها اعتماد کنید.

وی افزود: در زمانی که رئیس جمهور ما به نیویورک رفت و ما به عضویت شانگهای درآمدیم و تلاش می کنیم تحریم را خنثی کنیم، دشمنان چنین توطئه ای می کنند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران تصریح کرد: به جوانان عزیز توصیه می کنم هوشیار باشند. دشمن می خواهد هویت ایرانی جوانان را بگیرد. اینها پرچمی را می سوزانند که امروز نماد اسلام شده و روی آن لا اله الا الله نوشته شده است، جوانان باید این را بدانند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید