تامین امنیت اقتصادی یکی از اولویت های وزارت اطلاعات است – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرگزاری مهر، ابوالفضل عمو یا دایی وی با اشاره به جلسه امروز (دوشنبه 24 مرداد) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: امروز حجت الاسلام خطیب وزیر اطلاعات در کمیسیون حاضر شد.

وی خاطرنشان کرد: معاونان وزیر در حوزه امنیتی و ضد جاسوسی وی را همراهی کردند و در کمیسیون امنیت ملی مجلس حضور یافتند.

این نماینده مجلس گفت: وزیر اطلاعات در این جلسه گزارش مفصلی از اقدامات این سازمان طی یک سال گذشته در مواجهه با تهدیدات و تهدیدات ارائه کرد. توسعه امنیت کشور است حاضر.

سخنگوی کمیته امنیت سیاست داخلی و خارجی مجلس افزود: بر اساس بر اساس این گزارش، در این مدت رویکرد وزارت اطلاعات افزایش هماهنگی جامعه اطلاعاتی است و در کنار نخبگان وزارت اطلاعات ضربات دقیقی به جریانات ضد تروریستی انقلابیون وارد شده است. و وابستگان به رژیم صهیونیستی.

وی افزود: اقدامات موثری برای مقابله با تهدیدات تروریسم تکفیری انجام شده است. علیرغم برخی تلاش های تکفیری ها برای برهم زدن امنیت در ایام عزاداری محرم، نخبگان وزارت اطلاعات منجر به برگزاری مراسم محرم در امنیت و آرامش شدند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: وزارت اطلاعات نخبگان را تهدید می کند. ناهمسان از جنبش های ضد انقلاب و رژیم صهیونیستی را خنثی کرد. تامین امنیت اقتصادی یکی از اولویت های وزارت اطلاعات در دوره جاری بوده است.