توهین به شهدا قلب هر مسلمان انقلابی را به درد می آورد – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام احمد مروی در جلسه مشورتی دهه آخر صفر که با حضور نماینده ولی فقیه استان، استاندار خراسان رضوی و جمعی از مسئولین ارشد برگزار شد. مسئولان استانی و شهری در تالار حرم مطهر امام رضا (ع).آ) وی با اشاره به توهین اخیر یکی از سران فتنه به شهدای گرانقدر مدافع حرم گفت: این گونه توهین ها به شهدای بزرگوار و عزیزی که تمام عمر خود را صرف مبارزه با دشمنان انقلاب کرده اند. اسلام، قلب هر مسلمان انقلابی را به درد آورد. .

تولیت آستان قدس رضوی گفت: ملت غیور ایران قدردان مردم شریفی است که جوانی، جوانی و شکوفایی خود را در جبهه های دفاع مقدس و پاسداری از اسلام و این سرزمین سپری کردند و پس از آن عقب نشینی نکردند و جنگیدند. دشمنان اسلام و بشریت و با استقامت و تلاش جنبش فاسد ضد دینی و ضد بشری به نام داعش را نابود کردند.

وی مراسم باشکوه تشییع پیکر پاک شهید سلیمانی را مصداق بارز قدردانی ملت ایران از شهدای مدافع حرم دانست و تصریح کرد: حضور مردم و اقشار و اصناف مختلف در محل حاضر شد. تشییع پیکر پاک سردار دلها شهید سلمیانی به عنوان نماد نهضت مقاومت، نمونه بارز قدرشناسی و قدردانی مردم از شهدای گرانقدر و مجاهدان مدافع حرم.

حجت الاسلام مروی گفت: این تشییع باشکوه نه تنها گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی، افتخار همه شهدای مدافع حرم و شهدای همدانی بود که مردم به حق به آنها ادای احترام کردند.

تولیت آستان قدس رضوی گفت: عده ای که بر دلهایشان مهر خداوند زده است از درک حقیقت عاجز هستند و به شهدای عزیز و گرانقدری حمله می کنند که امنیت، عزت، عظمت و اقتدار منطقه ای کشورمان به برکت خون این عزیزان است. بزرگواران

وی افزود: برای افرادی که چنین اظهارنظرهایی می کنند ناراحت می شوید که چقدر گرفتار سقوط، انحطاط، سرگردانی و تاریکی هستند.

حجت الاسلام مروی همچنین انگشت اتهام را به سمت فرزندان مظلوم رهبر معظم انقلاب گرفت و گفت: متأسفانه عده ای تهمت و سخنان بی ربط به فرزندان رهبر معظم انقلاب می زنند. هدف افرادی که چنین تهمت هایی می زنند روشن است، با اطمینان و آگاهی می گویم هیچ یک از فرزندان رهبر معظم انقلاب خانه خودشان را ندارند، در حالی که افرادی که از نظر مدرک دانشگاهی و تحصیلی شبیه به آنها هستند. شرایط و امکانات بسیار بهتری در زندگی داشته باشند. مطلع شدم و در حرم امام رضا (ع)آ) می‌خواهم بگویم فرزندان رهبر انقلاب در کم‌ترین شرایط زندگی به سر می‌برند و تهمت برخی افراد به آنها نوعی تهمت با نیت شوم است، هر چند این هجمه‌ها اجر فرزندان را افزایش می‌دهد. رهبر در نزد خداوند

تولیت آستان قدس رضوی گفت: ما این گونه رفتارهای غیراخلاقی را محکوم می کنیم و متاسفیم برای افرادی که اینگونه سقوط کردند و ظاهراً قصد بیدار شدن ندارند.