بازی های کشورهای اسلامی 6 مدال در پارا وزنه برداری/تنیس روی میز دسته 109 کیلوگرم کسب 9 مدال – اخبار کشتی و وزنه برداری اخبار ورزشی تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم ، در ادامه دیدارهای کشورهای اسلامی در قونیه، تیم ملی ایران امروز در رشته های وزنه برداری، شمشیربازی و تنیس روی میز به مصاف حریفان خود رفت.

* 6 مدال در دسته 109 کیلوگرم وزنه برداری

در رقابت های دسته 109 کیلوگرم مردان، پیمان جان در یکضرب، نقره دوضرب و نقره در مجموع با رکورد 166 کیلوگرم در یکضرب، 216 کیلوگرم در دوضرب و مجموع 382 کیلوگرم به مدال برنز رسید و نایب قهرمان شد.

مهدی کرمی دیگر نماینده کشورمان در یک ضرب با رکورد 173 کیلوگرم در یک ضرب، 207 کیلوگرم در دوضرب مدال نقره، دوضرب برنز و در مجموع مدال برنز را از آن خود کرد. مجموعا 380 کیلوگرم

* پایان کار تیم ملی پاراتنی ها روی میز با کسب 3 مدال نقره دیگر

در آخرین روز رقابت های تنیس روی میز نمایندگان کشورمان در رقابت های تیمی به مصاف حریفان خود رفتند.

نتایج به دست آمده در آخرین روز مسابقات به شرح زیر اعلام می شود:

– مدال نقره کلاس 4 امین صادقیان و حمیدرضا شیخ زاده

– مهدی معصومی و جواد فولادی در کلاس 5 مدال نقره

-فاطمه محمدی و فاطمه اعتصامی نیا در مدال نقره کلاس های تلفیقی 9 و 10

نمایندگان کشورمان روز گذشته در مسابقات انفرادی یک مدال نقره و 5 مدال برنز کسب کرده بودند که در نتیجه با کسب 4 مدال نقره و 5 مدال برنز پرونده مسابقات تنیس روی میز برای کاروان ایران بسته شد.

* کناره گیری نمایندگان شمشیربازی

دومین روز از مسابقات شمشیربازی در مرحله گروهی اسلحه مردان برگزار شد و سه نماینده ایران موفق شدند به جدول اصلی بازی ها راه پیدا کنند.

در پایان مرحله گروهی محمد رضایی طادی 3 برد و 2 باخت، محمد رضایی 4 برد و 2 باخت و محمد وطوقی 2 برد و 4 باخت به دست آوردند.

در شانزدهمین دوره این مسابقات محمد رضایی طادی مقابل اولویلیم باکیت بگ از قرقیزستان با نتیجه 15 بر 8 به برتری رسید و محمد رضایی 15 بر 11 مقابل پریرا گاستون از سنگال به برتری رسید و دو نماینده کشورمان راهی مرحله یک هشتم شدند. .

محمد وتوقی دیگر نماینده کشورمان در اپه آرمز با نتیجه 15 بر 10 مغلوب مومینوف نادربک از ازبکستان شد و در رده بیست و چهارم این دوره از مسابقات قرار گرفت.

محمد رضایی در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه 15 بر 13 سرنا یرلیک از قزاقستان را شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

محمد رضایی طادی در این مرحله با نتیجه 15 بر 10 مغلوب شمشیرباز اردنی شد و از صعود بازماند.

محمد رضایی آخرین نماینده تیم شمشیربازی EPE ایران در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف رومن پتروف شمشیرباز سرشناس قرقیزستانی رفت و این دیدار را 15 بر 10 واگذار کرد. این نتیجه در شرایطی به دست آمد که در صورت پیروزی قطعا برنزه می شد.

آخرین مدال کسب شده توسط تیم EPE ایران به سال 2006 برمی گردد.

انتهای پیام/