معرفی داوران و اساتید سه بخش جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از واحد ارتباطات و رسانه بیست و نهمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران، پس از معرفی داوران و مدرسین رشته های کاریکاتور، خوشنویسی و نقاشی، داوران و مدرسین سه رشته نقاشی، طراحی و نقاشی. کوزه گری و سرامیک های جشنواره بیست و نهم نیز ارائه شد.

بر این اساس در رشته نقاشی جمشید صحیح شناس به عنوان داور و استاد کارگاه و وحاد خاکدان به عنوان مدرس مهمان حضور خواهند داشت.

در حوزه کوزه گری و سرامیک، هیرباد همت زاد به عنوان مدرس کارگاه و داور و صادق باقری به عنوان داور دانش آموزان جوان را همراهی می کنند.

هنوز در زمینه طراحی بهرام کلهرنی جمال عرب زاده به عنوان مدرس و داور کارگاه فعالیت خواهد کرد.

بیست و نهمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان ایران به همت مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر و ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها در ۱۱ رشته ارتباط تصویری. پوستر)، خوشنویسی (ضمیمه نشده است)، کوزه گری و سرامیک، عکاسی، کاریکاتور (کارتون)، مجسمه سازی، طراحی، نقاشی، نقاشی (نقاشی ایرانی، گل و پرندگان، تذهیب) و هنرهای جدید (فیلم) هنرچیدمان، هنر محیطی)، از سپتامبر تا نوامبر امسال در تهران برگزار می شود.

دبیری این دوره از جشنواره بر عهده محمد مهدی رحیمیان است.