حمایت دولت فرانسه از تروریسم با گمراه کردن افکار عمومی در سوریه – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سایت روسی الیوم، وزارت امور خارجه سوریه روز دوشنبه با صدور بیانیه ای از دولت فرانسه خواست تا برای جلوگیری از خونریزی بیشتر در سوریه، مسئولیت های خود را بر عهده بگیرد.

در متن بیانیه وزارت امور خارجه سوریه آمده است: دولت فرانسه با توجه به مشارکت کامل خود در روند حمایت از تروریسم، به تلاش های خود برای فریب افکار عمومی و گمراه کردن آن در رابطه با تحولات این کشور ادامه می دهد. سوریه.

وزارت امور خارجه سوریه با اشاره به اظهارات اخیر وزارت خارجه فرانسه در خصوص حادثه ساختگی در سوریه گفت: انتشار بیانیه ای بر اساس اطلاعات نادرست و تحریف شده در پایین ترین درجه اعتبار قرار دارد، اما اقدام عجیب پاریس تلقی نمی شود. . .

در ادامه این بیانیه آمده است: دولت فرانسه با حمایت بی حد و حصر از تروریسم در سوریه، مسئول اصلی خونریزی مردم این کشور و جنایات تروریست ها علیه ملت سوریه محسوب می شود.

وزارت امور خارجه سوریه تاکید کرد: فرانسه باید به خاطر داشته باشد که دوران قیمومیت و استعمار بر دیگران در جهان به زباله دان تاریخ انداخته شده و جهان دیگر فریب اقدامات جعلی و دموکراسی های جعلی را نخواهد خورد.