گزارش اختصاصی خبرگزاری تسنیم از محل ترور شهید ابراهیم نابلسی فرمانده گردان های الاقصی

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری تسنیم ، پس از اعلام خبر ترور شهید ابراهیم نابلسی فرمانده گردان های الاقصی در منطقه الفقص در منطقه قدیمی نابلس صدها نفر با حضور در محل شهادت «شیر نابلس» ادای احترام کردند.

به گفته شاهدان عینی، این عملیات ساعت 6 صبح روز سه شنبه 27 مرداد با حمله ناگهانی نظامیان اسرائیلی و تیراندازی بی رویه آنها به لانه شهید نابلسی آغاز شد. نظامیان رژیم صهیونیستی که در عملیات قبلی خود در محله الیاسمین نابلس نتوانسته بودند وی را متوقف کنند، این بار با استقرار نیروهای بیشتر و محاصره منطقه ساعاتی قبل از شروع عملیات، اقدام به دستگیری شهید نابلس کردند. آنها در آخرین لحظات زندگی خود بار دیگر نتوانستند به هدف خود برسند.

فلسطین، رژیم صهیونیستی (اسرائیل)، کرانه باختری، تشکیلات خودگردان فلسطین،

گفته می شود در عملیات ترور شهید نابلسی بر اثر تیراندازی گسترده نظامیان صهیونیست 3 نفر شهید و 30 نفر از جمله یک پیرمرد مجروح شدند. وی در ادامه تلاش ها برای انتقال مجروحان به بیمارستان به دلیل آتش شدید نظامیان اسرائیلی با مشکل مواجه شد.

ابراهیم نابلسی فرمانده گردان های الاقصی دو بار مورد حمله تیم های ویژه رژیم صهیونیستی قرار گرفت که هر دو حمله با هوشمندی و درایت این جوان فلسطینی ناکام ماند.

مراسم تشییع پیکر شیر نابلس شامگاه شنبه سوم با حضور اعضای خانواده این شهید و هزاران فلسطینی ساکن کرانه باختری رود اردن در شهر نابلس برگزار شد.

انتهای پیام/