مشکلات ترافیکی داخل پل فردیس کرج/ این تقاطع در هیچ دولتی باز نشده – البرز نیوز – اخبار استان های تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم کرجاستان البرز 1500 کیلومتر بزرگراه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی دارد و 18 درصد ترافیک جاده ای کشور به جاده های این استان متصل است، اما چند سالی است که چهارراه پل فردیس نارضایتی مردم را برانگیخته است. مردم محلی و تاکسی رانندگان این منطقه

این تقاطع توسط هیچ دولتی افتتاح نشده است و مردم این منطقه هر روز ساعات طولانی را در ترافیک سپری می کنند به امید اینکه عرض این جاده بیشتر شود و از طرفی با وجود پایانه مسافربری در این مکان و همچنین تهران و ایستگاه مترو کرج، تعداد زیادی مسافر روزانه، که باید این مسیر طولانی و شلوغ را طی کنند.

در سال های اخیر بخشی از عرض این جاده تعریض شده است اما هنوز نتوانسته از راه بندان جلوگیری کند و روزانه بین 300 تا 400 هزار وسیله نقلیه تنها در بزرگراه تهران – کرج – قزوین تردد می کنند که یکی از بزرگ ترین جاده هاست. گره های مهم این محور در محدوده پل فردیس است که امید است با تکمیل فاز اول طرح روان سازی ترافیک محدوده پل فردیس این مشکل برطرف شود.

مشاور استاندار و مدیرکل دفتر فنی استانداری البرز در عین حال از تسریع در اجرای طرح رفع معضل ترافیکی بزرگراه «تهران – قزوین» محدوده پل فردیس خبر داد. .

ابوالفضل فانی امروز در حاشیه بازدید میدانی از روند اجرای این پروژه گفت: همه مشکلات پیش روی این پروژه باید با همت همه نهادهای امانتی و با توجه دفتر فنی برطرف شود.

وی با تاکید بر اینکه روند پیشرفت در اجرای این پروژه باید به گونه ای اجرا شود که نگرانی در این زمینه وجود نداشته باشد، افزود: آثار مثبت و نشانه های غیرقابل انکار افتتاح این پروژه تاثیر بسزایی در روند اجرای این پروژه دارد. تردد گذر آزاد جاده تهران – قزوین. .

مشاور استاندار و مدیرکل دفتر فنی استانداری البرز گفت: ترافیک عبوری از این بزرگراه در محدوده پل فردیس یکی از مشکلات ریشه ای است که گریبان اهالی این استان را گرفته است. سال هاست که در دولت های مختلف به دلیل نبود مدیر خاص مورد بی توجهی قرار گرفته است.

فانی با بیان اینکه رانندگان از این مسیر بسیار ناراضی هستند افزود: طی 6 ماه گذشته با پیگیری های مکرر استاندار البرز برای فعال سازی و اخذ اعتبارات ملی و استانی این طرح تلاش شده است.

انتهای پیام/