قدردانی موسس و مدیرعامل گروه صنعتی میهن از خدمات بانک ملی – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، دکتر محمدرضا فرزین امروز به همراه دکتر سید فرید موسوی،عضو هیئت مدیره و معاون اعتباری بانک و سایر کارکنان ارشد بانک از قسمت های مختلف خط تولید گروه صنعتی میهن بازدید و بر ضرورت تاکید کرد. تا بانک توجه ویژه ای به واحدهای تولیدی و صنعتی کشور به ویژه این مجموعه صنعتی داشته باشد.

وی با بیان اینکه برای حمایت از تولید باید نگاه مطلوب به بنگاه های اقتصادی و تولیدی وجود داشته باشد، گفت: با توجه به بانکی بودن نظام اقتصادی کشور، بانک ها سهم بیشتری در رشد و توسعه بخش های تولیدی و صنعتی دارند. موتورهای اقتصادی در این میان طبیعی است که وظیفه بانک ملی ایران به عنوان بازوی قدرتمند دولت، خطیرتر و پر رنگ تر باشد.

قدردانی موسس و مدیرعامل گروه صنعتی میهن از خدمات بانک ملی

فرزین افزود: تمام تلاش ما بر این است که این نقش را به خوبی مدیریت کنیم و همچنان بتوانیم مانند دهه های گذشته ایفای نقش کنیم که نام بانک ملی ایران در همه عرصه های اقتصادی کشور از زیرساخت ها تا خدمات تحولی

مدیرعامل بانک ملی ایران با تاکید بر اینکه واحدهای تولیدی این بانک حامی و شریک آنها هستند، خاطرنشان کرد: هدف ما حمایت از صنعت و بخش تولید کشور است و در عین حال از عملکرد فرهنگ سازی حمایت می کنیم. بانک حمایت از تولید قطعا پایدار است، افق روشنی را برای صنعت گران، کارآفرینان و سرمایه گذاران کشورمان به ارمغان خواهد آورد.

در این دیدار صمیمانه ایوب مساحی موسس و مدیرعامل گروه صنعتی میهن با اشاره به اینکه بانک ملی ایران همواره گام های بسیار مهمی در جهت حمایت از توسعه صنایع غذایی کشور به ویژه میهن برداشته است، گفت: هر چه داریم. از بانک ملی ایران است.»

قدردانی موسس و مدیرعامل گروه صنعتی میهن از خدمات بانک ملی

وی با تاکید بر اینکه بانک ملی ایران را به عنوان حامی صنعت کشور می شناسیم، بر ادامه حمایت ها و توجه بیشتر به واحدهای تولیدی و صنعتی کشور تاکید کرد.
مجتمع صنایع غذایی میهن به عنوان بزرگترین تولید کننده بستنی و لبنیات در کشور، محصولات خود را به 13 کشور صادر می کند و بیش از 25000 پرسنل دارد.

این مطلب یک آگهی است و خبرگزاری مهر درباره محتوای آن نظری ندارد.