میرحسین سخنگوی قاتلان شهید سلیمانی و شهید همدانی – خبرگزاری مهر

به گزارش خبرگزاری مهر، شورای ائتلاف نیروهای انقلاب با صدور بیانیه ای این بیانیه توهین آمیز و نفرت انگیز را محکوم کرد. توزانه میرحسین موسوی واکنش نشان داد.

در این بیانیه آمده است اصلاح طلبانی که تاکنون از موسوی حمایت کرده اند و در عین حال خود را حامیان انقلاب اسلامی و وفادار به امام (ره) معرفی می کنند باید موضع خود را در برابر میرحسین موسوی روشن کنند. شهید سلیمانی، شهید حمدانی، شهید اسکندری و صدها هزار شهید مومن و ایثارگر که در راه دین و دفاع از وطن و امنیت مردم ایران جان خود را در انقلاب اسلامی فدا کردند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

میرحسین موسوی بار دیگر با انتشار مقاله ای تحت عنوان مقدمه ای بر ترجمه عربی اعلامیه های جنبش سبز در تاریخ 1396/13/13 به مخالفت با باورهای دینی و انقلابی مردم ایران پرداخت و نفرت دیرینه خود را نسبت به مبانی و ارکان اساسی انقلاب اسلامی نشان داد. ایام آچورای حسینی.

اولین بار در ژوئن 2008، موسوی هنگام رای دادن به دست آوردن انتخابات تمام نشده بود، با حاشیه زیاد و با این قانون خود را رئیس جمهور نامید پارگی او با رای مردم مخالفت کرد و با «اردوگاه در خیابان ها»، تخریب و سوزاندن اماکن و اموال عمومی و حمله به مساجد، شیرینی مردم سالاری دینی و حضور باشکوه مردم را به دشت های تلخ به ذائقه مردم بازگرداند. مردم ایران و سپس در عاشورای همان سال با آتش زدن خیمه های عزاداری حسینی و حمله به عزاداران، دشمنی خود را با اعتقادات و مقدسات مردم آشکار کرد.

وی این بار در نوشته های اخیر خود به دفاع از غرب و برخی کشورهای عربی منطقه پرداخته و مدافعان حرم را مقصر دانسته و سعی در تخریب چهره درخشان شهدایی چون قاسم سلیمانی و شهید حسین حمدانی داشته است. در دهه 1960 موسوی یک ابر انقلابی چپ بود که با گرایش های سوسیالیستی خود در اقتصاد عدالت می خواست تا جوانان و دانشجویان را جذب کند. او که آن روز خود را به عنوان مخالف سرسخت امپریالیسم غرب معرفی می کرد، امروز آشکارا به صخره غرب و ارتجاع منطقه یعنی آمریکا و کارخانه گاو آن حمله می کند و به نیروهای مقاومت در منطقه اعتراض می کند که چرا کاری انجام داده اند. غرب دوست ندارد!

اگر مردم ایران کاری نمی کردند که غرب با آن مخالف است، اصلا انقلاب نمی کرد. به نظر می رسد با همین استدلال، مردم مظلوم فلسطین را که برای دفاع از سرنوشت و سرزمین خود در مقابل غرب و رژیم صهیونیستی ایستاده اند، سرزنش و محکوم می کند.

او عمدا این واقعیت واضح را فراموش می کند که داعش توسط غرب و آمریکایی ها ساخته شده است و موسوی حتی اعتراف هیلاری کلینتون و ترامپ مبنی بر اینکه داعش با پول و حمایت ساخته شده است را نادیده می گیرد و مدافعان حرم و شهید سلیمانی و … را مقصر می داند. شهید همدانی. او و امثال شهید همدانی را می شناسد که سال هاست از وطن دور بوده اند خونخواران قلب سرد دولت اسلامی و حامیان آنها به پا خاستند و جان خود را برای دفاع از امنیت ایران و مردم ایران فدا کردند ژنرال بی شرم ممکن است منصوب.

کافی است شکوه حضور مردم همدان در تشییع پیکر حاج حسین همدانی یا حضور ملت ایران پشت پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی را به یاد بیاوریم تا بدانیم چقدر با آرمان های ایران زمین فاصله دارد. . ملت

کیست که نداند هدف نهایی غرب از حضور در منطقه ما و حمایت از داعش، نابودی مقاومت و اجرای نقشه های استکبار و مزاحم غرب در کشورهای اسلامی است؟ و کی نداند که میرحسین موسوی، یعنی ابرانقلاب دهه 60، سخنگوی غرب، غاصب اسرائیل، داعش خونخوار و سلطنت طلبان منفور شد.

میرحسین موسوی باید بداند و البته می داند که ملت ایران با تجربه تاریخی از مشروطیت تا پیروزی انقلاب اسلامی و از پیروزی انقلاب تا امروز، با اعتقاد به حکومت دینی و پیروی از آرمان های امام راه خود را طی کرده است. خمینی و رهبری آیت الله خامنه ای. آه تو انتخاب کرد. غرب بیش از آن که بتواند مانع از مقاومت ملت ها در برابر سلطه شود، رسواکننده است گری غربی ها دستگیر شدند

اصلاح طلبانی که تاکنون از موسوی حمایت کرده اند و در عین حال خود را حامی انقلاب اسلامی و وفادار به امام راحل می دانند باید موضع خود را در برابر میرحسین موسوی روشن کنند. موسوی امروز به وضوح سخنران قاتلان شهید سلیمانی، شهید حمدانی، شهید اسکندری و صدها هزار شهید مومن و ایثارگر است که در راه دین و دفاع و امنیت میهن جان عزیز خود را در انقلاب اسلامی فدا کردند. از مردم ایران

سکوت حامیان موسوی بی‌تردید نشان‌دهنده رضایت آنان از مواضع موسوی در نزد ملت ایران است. آنها نمی توانند در تاریکی سکوت پنهان شوند و از این رسوایی به راحتی عبور کنند. راه سومی بین خیر و شر وجود ندارد.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی