مجله «میرا» روی پیشخوان قرار گرفت – خبرگزاری مهر ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، اولین شماره ماهنامه فرهنگ و هنر میرا به همت امیرموسی کاظمی صاحب امتیاز و مدیر کل و سردبیر خانه هنر میرا منتشر شد.

مجله «میرا» علاوه بر ارائه نمایش روی صحنه، برگزیده های ماه را در زمینه های تخصصی تئاتر انتخاب می کند. بر این اساس در اولین شماره این نشریه برندگان «میرا» در رشته های بازیگری، صحنه نگاری، طراحی لباس، موسیقی، پوستر، نمایش، کارگردانی، بهترین نمایش و پدیده ماه معرفی شدند.

همچنین در هر شماره یک نمایشنامه منتشرنشده از نمایشنامه نویسان ایرانی در اختیار عموم قرار می گیرد که بر این اساس نمایشنامه «اسب ها» آخرین نمایشنامه پیام لاریان به عنوان اولین نمایشنامه «میرا» در این مجموعه منتشر شد. عدد. .

گفتگو با حسین کیانی، جواد یحیوی، علی فتحعلی و یادداشت های امیر موساکیزمی، مینا شجاعیان، ورنوسفدرانی، فریور خرابتی، سید محسن حسن زاده، وحید منتظری، سحاب محبعلی، فرزام رنجبر، امیرحسین حاجارج مصلی، امیرحسین حاجارج مصلی،. احسان پیر برنش از دیگر مطالب شماره اول این مجله است.

همچنین داستان ها و نمایشنامه هایی از حمید اسلامی راد، کامبیز حضرتی، فرنوش آبا، آیدین بهاری، مریلا مرادی، راضیه زینلی، مهسا طاهری، هستی جعفری، اعظم ماجد، محبوبه فروزان، آرزو کیاسری، مهدی یوسفی مهر، شیوا نصرتی و مهتاب نصرتی. این شما یک عدد را خوانده اید.

مجله «میرا» را می توانید از کتابفروشی ها، تئاترها و دکه های روزنامه فروشی معروف تهیه کنید. علاوه بر این، نسخه دیجیتالی این مجله در پلتفرم های مجلات و نشریات قابل استفاده است.