جزئیات پذیرش دانشجویان غیرایرانی دانشکده علوم تربیتی دانشگاه تهران – خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه تهران، دکتر وحید واحدجوان، معاون علمی دانشکده معارف و اندیشه اسلامی دانشگاه تهران با اعلام این خبر گفت: این مهلت پذیرش است. دانشجویان غیرایرانی دانشکده معارف و اندیشه اسلامی دانشگاه تهران در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری پنج رشته: سمینار قرآن و متون اسلامی، سمینار اخلاق اسلامی، سمینار تاریخ و تمدن اسلامی، سمینار مبانی نظری اسلامی، سمینار انقلاب اسلامی و کارشناسی ارشد اندیشه سیاسی اسلامی.

وی با اعلام اینکه شروع کلاس ها برای پذیرفته شدگان رشته های آگهی شده بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه تهران در نیمسال دوم سال تحصیلی 1402-1401 و نیمسال اول سال تحصیلی 1403-1402 خواهد بود، افزود: مهلت ثبت نام داوطلبان برای شروع تحصیل از نیمسال دوم سال تحصیلی 1402 1401-1401 تا پایان شهریور 1401 و مهلت ثبت نام داوطلبانی که شروع به تحصیل از سال تحصیلی 1402-1403 می کنند تا پایان آن معین است. مه 1402.

وی درباره روند ثبت نام داوطلبان این دوره های تحصیلات تکمیلی بیان کرد: دانشجویان غیرایرانی با مدارک تحصیلی مرتبط و رزومه مناسب می توانند رزومه خود را به همراه اعلام رشته انتخابی خود به ایمیل دانشکده معارف اسلامی ارسال کنند. به فکر دانشگاه تهران برای شروع فرآیند درخواست است. ارسال به [email protected]

معاون علمی دانشکده معارف و اندیشه اسلامی دانشگاه تهران خاطرنشان کرد: پذیرش دانشجو در این دوره ها بر اساس مقررات و در دو شکل پرداخت شهریه و بورس انجام می شود. شرایط اخذ بورسیه متعاقبا اعلام خواهد شد.