رسانه ها باید با راه حل به مسائل و مشکلات کرمانشاه بپردازند – خبرگزاری مهر ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر ، بهمن امیری مقدم پیش از ظهر دوشنبه به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار با حضور در خبرگزاری مهر استان کرمانشاه به مناسبت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله العلیه السلام تسلیت گفت. -حسین.آ) و همکارانش به مقوله امید آفرینی در جامعه پرداخت و گفت: در شرایط کنونی کشور رسانه ها باید در کنار بحث باشند. مطالبه گرگسترش امید در بین مردم

گفت که این درخواست گری رسانه ها باید صادق، منطقی و درست باشند، افزود: برای یک رسانه مطالبه گر برای خوب بودن باید همه طرف ها را ببیند و مستقل از احزاب و جناح ها عمل کند.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: نگاه صادقانه رسانه ها به مشکلات حوزه مطالبه گری گری و رصد مشکلات مردم تاثیر دارد، بنابراین خبرگزاری مهر استان کرمانشاه برای اصلاح عزیز و گزارش ادعاها عزیز منطقی و کارآمد در این مدت در این استان موثر بوده است.

امیری مقدم تاکید کرد: گزارش ها مطالبه گر است عزیز از خبرگزاری مهر انتظار می رود مدیران را کارآمدتر کند و بر خدمات کارکنان و روابط اجتماعی شرکت تاثیر بیشتری بگذارد.

وی بیان کرد: هدف از انتشار گزارش باید بیان و ارزیابی یک مشکل و سپس ارائه راهکارها و پیشنهادات کارشناسی باشد تا در نهایت آن راهکارها در اختیار مدیران قرار گیرد تا مسائل، مشکلات و خلأها را برطرف کنند تا خدمات مناسب به مردم ارائه شود. .

امیری مقدم در نقش تاثیرگذار مطالبه گر این عقل گرا رسانه در کنار ارائه راهکار و پیشنهاد تاکید و تاکید کرد: مدیران باید متناسب با مصالح مردم در قبال رسانه ها پاسخگو باشند.

رسانه ها باید با راه حل به مسائل و مشکلات کرمانشاه بپردازند

وی با قدردانی از عملکرد موثر خبرگزاری مهر استان کرمانشاه در بیان مطالبات و مشکلات مردم و ارائه راهکارها گفت: این خبرگزاری هر ماه را جمع بندی می کند. گزارش ها که در قالب ارائه راهکار و یا حتی انتقاد و همچنین انتقال نتایج پیگیری ها و پاسخگویی مدیران ذیربط به استانداری برای طرح در هیئت مدیره اقدام کردند.

امیری مقدم با تاکید بر اینکه توجه به تقاضا عزیز رسانه ها برای مدیریت کرمانشاه در ارائه راه حل برای مشکلات کرمانشاه اهمیت دارند.

وی روند انتصاب برخی مدیران را برجسته کرد و گفت: استان کرمانشاه نباید به دست مدیران نالایق سپرده شود و منافع مردم در انتصابات دیده می شود.

امیری مقدم با بیان اینکه نگاه من به عنوان استاندار یک نگاه دینی بود نه سیاسی، تصریح کرد: شاید نتوان همه قوا را تغییر داد اما در منظر اصلاحات. عزیز ما از مدیران شایسته گذشته استفاده می کنیم.

وی با بیان اینکه دنبال حرف بدون عمل نبود، گفت: در این هفت ماه پرواز کردن استانداری کرمانشاه جز اشتغال زایی و رفع مشکلات این استان دغدغه دیگری ندارد.

امیری مقدم نحوه اطلاع رسانی اخبار را بسیار مهم دانست و ادامه داد: برخی از رسانه ها تنها اخباری را با بار منفی در استان منتشر می کنند که در صورت امکان باعث ایجاد ناامنی و آثار منفی می شود تا با انتشار این خبر بحث آموزشی داشته باشیم. را نیز مطرح کرد

وی با تاکید بر اینکه باید چهره کرمانشاه را به خوبی معرفی کرد، افزود: رسانه ها در کنار بیان نکات مثبت این استان می توانند مشکلات و کاستی ها را نیز برای رفع آنها بیان کنند.

امیری مقدم با قدردانی از نگاه خبرگزاری مهر به منافع مردم گفت: اگر همه دست به دست هم دهیم و ویژگی ها و چهره زیبای این استان را ارائه دهیم می توانیم کرمانشاه را توسعه دهیم.