جلسه هیئت مدیره دماوند; از تمرکز بر فعالیت شبانه روزی مقامات تا دستگیری 174 فروشنده مواد مخدر

به گزارش خبرگزاری فارس از دماوند، جلسه هیئت مدیره شهرستان دماوند با حضور فرماندار شهرستان، نماینده مردم دماوند و فیروزکوه، امام جمعه آبسرد فرمانده انتظامی شهرستان، سپاه شهرستان برگزار شد. فرمانده ناحیه سپاه و سایر مقامات.

سید احمد رسولی نژاد نماینده مردم شهرستان های دماوند و فیروزکوه در شورای اسلامی عصر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان دماوند گفت: روز گذشته استاندار تهران در معارفه فرماندار جدید فیروزکوه اعلام کرد روزهای جمعه تعطیل رسمی ندارند و در دولت مردمی فعالیت ها 24 ساعته است.

رسولی نژاد با اشاره به اینکه شهرستان های دماوند و فیروزکوه باید به میدان رقابت مدیران تبدیل شوند، گفت: در برخی کارها شاهد عدم همکاری هستیم و قطعا فرماندار شهرستان دماوند باید نظارت بیشتری در روند اجرا داشته باشد.

برخی از مسئولان عینک بدبینانه می زنند

حجت الاسلام سید احمد میرشریفی امام جمعه شهر آبسرد در این جلسه گفت: مسئولان دماوند متعلق به شهرستان های پنج گانه دماوند هستند و باید به همه شهرستان ها نگاه مثبت داشته باشند و تبعیض قائل نشوند.

وی گفت: متأسفانه برخی از مسئولان عینک بدبینانه بر چشمان خود دارند و تخلفاتی که در گذشته در برخی شهرها رخ داده باعث شده مسئولان همچنان همان نگاه قبلی را داشته باشند و باید عینک بدبینانه را پس بگیرند.

حجت الاسلام میرشریفی خاطرنشان کرد: قبرستان آبسرد یکی از مطالبات مردمی است و در این راستا دو نامه همراه با طومار در خصوص مشکلات مربوط به اهالی شهر آبسرد متشکل از اهالی بومی. و اتباع شیعه و سنی به فرماندار معرفی شدند.

امام جمعه آبسرد افزود: متأسفانه سازمانی که 30 هکتار از زمین های شهرستان آبسرد را در اختیار داشت بیش از 60 هکتار زمین را تصاحب کرد که باعث مسدود شدن قبرستان در این شهرستان شد. در این راستا تقاضا داریم به این مشکل توجه ویژه ای شود.

این مسئول گفت: میدان آبسرد تارا بار درآمدی پایدار برای شهرداری این شهر محسوب می شد اما چون عده ای به جای مراجعه به آبسرد شورا و شهرداری به نهادهای شهر مراجعه کردند، این مکان در واقع منبع درآمدی برای شهرداری است. دیگران. نهادها

لزوم رعایت عفاف و حجاب در ادارات دماوند

سرهنگ نجفی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دماوند گفت: تمامی ادارات فارغ از وظایف ذاتی و تخصصی خود دارای وظایفی هستند که باید اقتباسی از این امر در پیوست فرهنگی آثار دیده شود.

وی ادامه داد: مسئله عفاف اولین نگاه به خواهران است در صورتی که زن و مرد در این امر نقش مساوی داشته باشند.

نجفی گفت: ما مطلقاً به موضوعات منفی اعتقادی نداریم. اینها مسائل اعتقادی است و قطعا باید تبدیل به یک فرهنگ شود، نقش مسئولان وزارتی در این زمینه بسیار تاثیرگذار است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دماوند افزود: نقش مسئولان ادارات در رفتار پرسنل بسیار تاثیرگذار است و باید ارتباط صحیح مردم، احترام و نوع ادب با مشتریان در برنامه کاری قرار گیرد.

دستگیری 174 فروشنده مواد مخدر و 58 معتاد در دماوند

سرهنگ فضلی فرمانده انتظامی شهرستان دماوند نیز گفت: طی سه ماه گذشته طی عملیاتی مشترک با 207 کیلوگرم انواع مواد مخدر در دماوند، 7 کیلوگرم از خرده فروشان و 200 کیلوگرم از یک باند 5 نفره کشف کردیم. پلیس مبارزه با مواد مخدر فرجا.

وی گفت: در این راستا در چهار مرحله عملیات پاکسازی 174 فروشنده مواد مخدر و 58 معتاد متجاهر در شهرستان دماوند دستگیر شدند.

فضلی گفت: از تعداد 174 فروشنده مواد مخدر دستگیر شده 115 نفر ایرانی و 59 نفر خارجی بودند.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند گفت: با توجه به نگرانی شهروندان، آمادگی کامل برای جمع آوری معتادان متجاهر داریم، اما نیاز به تقویت کمپ های ترک اعتیاد در شهرستان دماوند و یا استفاده مشترک از کمپ های شهرهای همجوار وجود دارد.

انتهای پیام/67015
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید