توسعه امنیت سایبری مهمترین نیاز امروز فرودگاه اصفهان است

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان اصفهان، حمیدرضا سیدی مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در آیین تجلیل از مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان گفت: امروز تهدیدهای سخت علیه دشمن دیگر امکان پذیر نیست و از تهدیدات نرم استفاده می شود و به همین دلیل باید امنیت فرودگاه و زیرساخت های سایبری را توسعه دهیم.

وی افزود: توسعه امنیت سایبری مهمترین نیاز امروز فرودگاه اصفهان است و باید با کمک همگان به ویژه اعضای کمیته امنیت فرودگاه ها پیگیری های لازم در این زمینه انجام شود.

سیدی گفت: سیستم های زیادی در فرودگاه اصفهان بهسازی و نوسازی شده است، اما برخی از قسمت ها نیاز به نوسازی و نوسازی دارند که در دستور کار قرار دارد و به مرور زمان و همزمان با توسعه فیزیکی زیرساخت های فرودگاه توسعه می یابد. بخش های مختلف .

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: اقدامات و خدمات جهادی خوبی در فرودگاه اصفهان در سخت‌ترین شرایط تحریم‌ها، فشارهای اقتصادی و سایر مشکلات انجام شده و فضای مناسب و استانداردی برای فراهم‌کردن آن فراهم شده است. خدمات. به مسافران

وی با بیان اینکه فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان فرودگاه مشترک با نیروی هوایی و یکی از بزرگ ترین و مهم ترین فرودگاه های کشور است، گفت: این فرودگاه از فرودگاه های حضرت امام (ره)، مهرآباد، مشهد و شیراز پشتیبانی می کرد که این فرودگاه از فرودگاه های حضرت امام (ره)، مهرآباد، مشهد و شیراز پشتیبانی می کرد. پروازهای ربوده شده را در طول بحران پذیرش انجام داد.

سیدی ادامه داد: در گذشته بیشترین درآمد فرودگاه ها از طریق پروازهای ترانزیتی بوده که طی دو سه سال اخیر به نصف کاهش یافته است و حدوداً کرونا درآمد فرودگاه ها را تقریباً به صفر رسانده است، اما توسعه این فرودگاه حتی در این شرایط متوقف یا بسته نشد. و ادامه دارد.

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به اینکه برنامه های توسعه این فرودگاه برای سه تا چهار سال آینده است، خاطرنشان کرد: ظرفیت ایجاد شده در فرودگاه اصفهان نه تنها پاسخگوی نیازهای کنونی منطقه است، بلکه در اتفاقی که تعداد مسافران دو برابر می شود و پرواز نیز به این ظرفیت پاسخ می دهد و در صورت توسعه ناوگان هوایی کشور باید به فکر توسعه ترمینال ها و سیستم های این فرودگاه بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان اصفهان، در این مراسم جمعی از نمایندگان شورای اسلامی شهر، روحانیون، فرماندهان نظامی و نیروی انتظامی استانی و فرودگاهی، مسئولان و مسئولان استانی و فرودگاهی، روسای شرکت های هواپیمایی، فرودگاهی خدمات و کارکنان اداره کل فرودگاه های استان بازداشت شدند حسن امجدی مدیر عامل سابق فرودگاه های استان تسمیر سردار ابوذر ضیایی پس از شش سال تلاش و کوشش به عنوان مدیرکل فرودگاه اصفهان معرفی شد.

انتهای پیام/63101/ج/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید