آمار قربانیان کرونا در استان سمنان صفر – خبرگزاری مهر ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر ، سید محمدرضا هاشمی شنبه شب در جلسه ستاد مخالفان دولت تاج پادشاهی استان سمنان به میزبانی فرمانداری بیان آیک استفاده از ماسک و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی تا ریشه‌کنی کامل ویروس کرونا باید مدنظر قرار گیرد، گفت: خوشبختانه طی یک ماه گذشته مراجعات بیماران کرونا به مراکز درمانی کاهش یافته و مرگ‌ومیرها و بستری‌ها بر اثر کرونا کاهش یافته است. عفونت در آه تو در مقابل شما ما در استان چیزی نداشتیم که باید قدردان آن باشیم.

وی افزود: همچنین لازم است جشن های دهه امامت و ولایت بر اساس دستورالعمل های بهداشتی برگزار و مقررات بهداشتی با جدیت رعایت و رعایت شود.

استاندار سمنان گفت: افرادی که قصد شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی را دارند، در بحث واکسن، شرایط لازم را بر اساس دستورالعمل های بهداشتی ابلاغی کشور در نظر بگیرند. مراقبت برای جلوگیری از بروز بیماری های مربوط به این فصل باید در دستور کار قرار گیرد.

هاشمی افزود: در بحث تشویق و ترغیب مردم به استفاده از واکسن در نوبت سوم و دوز تقویتی باید اقدامات لازم صورت گیرد تا کسانی که تا کنون موفق به دریافت واکسن نشده اند از مزایای آن بهره مند شوند.