فیصل مقداد: حملات اسرائیل بی پاسخ نخواهد ماند

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، فیصل مقداد وزیر امور خارجه سوریه در نشست خبری با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران تاکید کرد که چنین دیدارهایی بسیار مهم است.

شبکه خبری الاخباریه به نقل از مقداد گزارش داد: اهمیت این دیدارها به این دلیل است که در بالاترین سطح برگزار می شود و از سیاست جمهوری اسلامی در راستای دعوت برای بهبود روابط با همسایگان قدردانی می شود. کشورها.

وی با بیان اینکه روابط ایران و سوریه به نفع منطقه و جهان است، گفت: به اسرائیل می گوییم قدرت مورد حمایت آمریکا حد و مرزی دارد و اسرائیل باید بداند که حملاتش بی پاسخ نخواهد ماند.

این وزیر سوری با بیان اینکه روابط دوجانبه تهران و دمشق به صورت عمیق مورد بررسی قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: گرایش های آستانه و ژنو را بررسی کردیم. ما با ایران موافقیم که در این دو مسیر حرکت کند.

مقداد ضمن محکوم کردن تلاش‌های غرب برای گسترش دایره تروریسم و ​​جنگ در برخی مناطق، به رژیم صهیونیستی هشدار داد که سوریه توانایی پاسخگویی به حملات صهیونیست‌ها را دارد.

امیر عبداللهیان ظهر امروز با بشار اسد رئیس جمهور سوریه دیدار کرد. وی ضمن ابلاغ سلام مقام معظم رهبری و رئیس جمهور کشورمان، سفر اخیر رئیس جمهور سوریه به تهران را نقطه عطفی در روابط جمهوری اسلامی ایران و سوریه دانست و آن را برای پیشبرد روابط موثر و مثمر ثمر توصیف کرد. بین دو کشور

وزیر امور خارجه کشورمان با قدردانی از تلاش‌های دولت و رئیس‌جمهور سوریه برای تحکیم وحدت ملی، تمامیت ارضی و حاکمیت این کشور، گفت: مخالفان آشکار تمامیت ارضی و حاکمیت سوریه در صدد برهم زدن اوضاع در آن کشور هستند. جزئیات بیشتر).

انتهای پیام.
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید