تشدید روند عادی سازی ریاض؛ فعال عرب: برخی از اعراب بیشتر صهیونیست هستند تا صهیونیست – اخبار غرب آسیا – اخبار بین الملل تسنیم

به گزارش خبرگزاری بین المللی تسنیم، فعال عرب مسائل سیاسی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس و منتقد آل سعود که با نام «فهد الغفیلی» در فضای مجازی فعالیت می کند، در سلسله توئیت هایی منتشر کرد. انتقاد از رهبران سازشکار عرب و همدستی آنها در برخورد با اشغالگران قدس.

وی در توئیتی نوشت: در حالی که خائنان عرب برای ایجاد ائتلاف امنیتی با اشغالگران اسرائیلی می‌جنگند، خود سران اشغالگران ترس خود را از فروپاشی دولتشان ابراز می‌کنند، اعراب صهیونیست از خود صهیونیست‌ها صهیونیست‌تر هستند.

محمد بن سلمان، رژیم صهیونیستی (اسرائیل)، عربستان سعودی،

الغفیلی همچنین با راه‌اندازی صفحه‌ای تحت عنوان عربستان سعودی به زبان عبری، اقدام رژیم صهیونیستی را برجسته کرد و در فضای مجازی نوشت که این اقدام رژیم صهیونیستی در راستای اقدامات عادی سازی سریع عربستان سعودی با همدستی بن سلمان است. خیانت

محمد بن سلمان، رژیم صهیونیستی (اسرائیل)، عربستان سعودی،

وی در توئیتی دیگر نوشت: بهتر بود بن سلمان به جای اینکه با اعطای تسهیلات و امتیازات خاص، بایدن و سران رژیم اشغالگر اسرائیل را خشنود کند، به مردم عربستان آزادی و فرصت شغلی برای بیکاران و فرصت های شغلی می داد. کاهش مالیات و جرایم که او راضی شده است.

این فعال سعودی عکسی از استقبال گرم دبورا لیپستات، فرستاده ویژه آمریکا در امور نظارت و مبارزه با یهود ستیزی منتشر کرد و آن را سوال برانگیز خواند. وی به سفرهای پی در پی سازمان های صهیونیستی به عربستان در این زمینه اشاره کرد.

وی در توئیتی دیگر نوشت: بن سلمان قبل از سفر به عربستان هر کاری برای جلب رضایت بایدن انجام داد، از افزایش تولید نفت خبر داد و گام های خود را برای عادی سازی روابط با رژیم اشغالگر اسرائیل گسترش داد و به کشتی های اسرائیلی اجازه داد تا از تنگه تیران استفاده کنند. هواپیماهایش در آسمان حرمین شریفین به پرواز در آمد، اما یک چیز را فراموش کرد: همه این اعمال خیانت به خدا، پیامبر (ص)، به وطن و ملتش است.

محمد بن سلمان، رژیم صهیونیستی (اسرائیل)، عربستان سعودی،

این فعال عرب افزود: برخی ادعا می کنند که ارباب آنها بن سلمان بایدن را به زانو درآورد در حالی که حقیقت این است که بن سلمان برای بهره برداری از دیدار با بایدن امتیازاتی داده است.

الغفیلی در توئیتی دیگر خطاب به رهبران عرب نوشت: تنها یک درصد از سلاح های ارتش خود را به مردم فلسطین اهدا کنید و در این صورت ملت های شما جمعه هفته آینده در مسجد الاقصی نماز خواهند خواند.

محمد بن سلمان، رژیم صهیونیستی (اسرائیل)، عربستان سعودی،

وی با اشاره به تلاش ها و تحرکات برخی از سران عرب برای تشکیل ائتلاف با حضور رژیم صهیونیستی برای مقابله با محور مقاومت، می نویسد: برخی از سران عرب وقتی می خواهند از خود در برابر مقاومت دفاع کنند به حماقت سیاسی رسیده است. خطر ایران از طریق اسرائیل؟

محمد بن سلمان، رژیم صهیونیستی (اسرائیل)، عربستان سعودی، محمد بن سلمان، رژیم صهیونیستی (اسرائیل)، عربستان سعودی،

انتهای پیام/