رئیس کل دادگستری استان هرمزگان: امنیت کامل در مناطق زلزله زده برقرار است – اخبار هرمزگان – اخبار استان های تسنیم

به گزارش خبرگزاری تسنیم بندرعباسمجتبی قرمهانی با اشاره به صدور دستورات ویژه قضایی برای ضابطان و حضور نیروی انتظامی در ساعات اولیه زلزله در مناطق آسیب دیده از برقراری امنیت کامل در این مناطق خبر داد.

قهرمانی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در اولین ساعت وقوع زمین لرزه با هماهنگی روسای کل دادگستری و دادیاران دادگاه های غرب استان هرمزگان بلافاصله ماموران یگان های انتظامی و نیروی مقاومت بسیج در مناطق آسیب دیده حاضر شدند.

وی خاطرنشان کرد: سازوکارهای لازم برای ارائه خدمات بیشتر به زلزله زدگان و حفظ اموال مردم اندیشیده شده و با اقدامات انجام شده تیم های تخصصی پلیس با تجهیزات و امکانات لازم به محل حادثه اعزام شده اند.

قهرمانی با تحت کنترل خواندن وضعیت مناطق آسیب دیده گفت: وضعیت در حال حاضر تحت کنترل است و با حضور گسترده سازمان ها و نهادهای مرتبط، عملیات جستجو و نجات زلزله زدگان در حال انجام است.

این افسر قانونی خاطرنشان کرد: طرح ها و تمهیدات ویژه ترافیکی توسط پلیس راهنمایی و رانندگی در محدوده های مورد نظر در نظر گرفته می شود.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان تاکید کرد: همکارانم در دستگاه قضایی استان تا آخرین لحظه در کنار هموطنان زلزله زده خواهند بود و از هیچ گونه کمکی دریغ نخواهند کرد.

انتهای پیام